Magda Ciumac, hărţuită din cauza trecutului. Cu cine se iubeşte acum fosta nevastă a lui Tolea Ciumac

Magda Ciumac a dezvăluit că a ajuns la poliție din cauza hărțuirii online și a rupt tăcerea despre noul partener alături de care trăieşte o poveste de dragoste de patru ani.
Filip Stan
08 mart. 2023, 10:03
Magda Ciumac, hărţuită din cauza trecutului. Cu cine se iubeşte acum fosta nevastă a lui Tolea Ciumac
Magda Ciumac, hărţuită din cauza trecutului. Cu cine se iubeşte acum fosta nevastă a lui Tolea Ciumac

Magda Ciumac, hărţuită din cauza trecutului! Fosta soție a lui Tolea Ciumac susţine că o persoană necunoscută o denigrează în mediul online de aproximativ două săptămâni, aducând în discuție trecutul său și al fostei soții a partenerului său, motiv pentru care a făcut o plângere la poliție și parchet.

Citeşte şi: Magda și Tolea Ciumac, întâlnire de gradul 0 pe TikTok: „Magdo, eu voiam să mă împac cu tine”

„Practic de aproximativ două săptămâni a apărut un personaj, nu o să îi dau numele, se ocupă poliția și parchetul de asta, mă hărțuiește, mă denigrează în spațiul public. S-a legat de trecutul meu și de al fostei soții al actualului meu partener. Există sentințe în momentul acesta. Glumele o să îl coste scump. Eu am făcut o plângere la poliție și la parchet. Mâine o să revin cu o altă plângere, este o anchetă în desfășurare. O să las instanța să se ocupe de asta”, a declarat Magda Ciumac, în exclusivitate pentru Antena Stars.

Citeşte şi: Magda Ciumac rupe tăcerea după 15 ani de la dispariția Elodiei: „Ca să știți adevărul”

Magda Ciumac a dezvăluit că noul ei partener este din Italia, dar locuiește și în România alături de ea. „El este din Italia. Stăm și în România și în Italia, în mai se împlinesc patru ani de când suntem împreună. El a apărut de un an în mediul online. Nu îi place să apară în public, viața lui este privată, chiar dacă vrea sau nu, acum apare. El este de profesie informatician, este un om simplu”, a declarat Magda Ciumac.

DailyBusiness
Bolojan răspunde criticilor PSD: „Mi-am respectat mandatul și programul de guvernare”
Spynews
O asistentă de 23 de ani a fost găsită moartă în timpul turei, într-un spital privat din Constanța. Tânăra abia venise la serviciu
Fanatik.ro
„E out!”. Elias Charalambous, anunț devastator înainte de UTA – FCSB: „Nu știm când va reveni”
Capital.ro
Statul vrea banii românilor. Anunț pentru cetățenii cu vârsta de peste 18 ani: Se aplică de la 6 martie
Playtech.ro
Pensie neîncasată după deces. De unde ridici banii şi ce se întâmplă dacă nu intri în posesia lor
Adevarul
„Comoditatea mașinii personale e de fapt masochism și barosăneală”. Dezbaterea virală despre traficul din București
wowbiz.ro
Pensia neîncasată înainte de deces în România. Ce se întâmplă cu banii și cine poate intra în posesia lor
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Alertă la granița României! O dronă rusească a pătruns în spațiul aerian românesc, la nord de Sulina
iamsport.ro
Alimentul preferat de Ion Țiriac înainte să devină miliardar: ”Mânca 12-14 la micul dejun”
MediaFlux
Zelenski, dispus să se întâlnească cu Putin, cu o singură condiție. Posibilă pace până în noiembrie în Ucraina
stirilekanald.ro
(P) Importanța farmacistului în alegerile informate pentru sănătatea inimii
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj