Marian Drăgulescu, obligat de instanţă să plătească pensie alimentară copiilor

Ghinionul se ţine scai de Marian Drăgulescu. După ce a ratat participarea la Jocurile Olimpice de la Londra, "Marocanul" a pierdut şi procesul pe care l-a deschis fostei sale soţii, cu scopul de a plăti mai puţini bani pensie alimentară pentru cei doi copii.
Romania TV
03 aug. 2012, 05:48
Marian Drăgulescu, obligat de instanţă să plătească pensie alimentară copiilor

Obligat după divorţ să plătească pentru întreţinerea micutilor câte 442 de lei lunar, dar să suporte şi tratamentul medical al fetiţei, Marian Drăgulescu a cerut Judecătoriei Reşiţa diminuarea sumelor, potrivit cancan.ro.

„A cerut instanţei să fie exclus de la plata vreunui tratament medical pentru Beatrice. Oricum, el nu a plătit nici până acum vreun leu, de asta i-am şi făcut plângere penală”, a declarat Larisa Drăgulescu, mulţumită că Judecătoria a respins acţiunea lui Marian.

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Ungurii se laudă cu Istvan Kovacs după ce a intrat în istorie la Campionatul Mondial: „Mândru de originile maghiare!”
Capital.ro
Adevărul despre banii din bancă: cât de protejate sunt, de fapt, economiile românilor
Playtech.ro
Un român din trei nu știe cum s-ar descurca dacă și-ar pierde locul de muncă. Ce arată un nou studiu
Adevarul
Ce s-ar întâmpla dacă Putin nu ar mai conduce Rusia. Răspunsul unui politolog de la Princeton: „Întregul cerc din jurul lui este format din ultranaționaliști”
wowbiz.ro
Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
În timp ce mașina se prăbușea în râpa din Transfăgărășan, șoferița era... Vezi mai mult
iamsport.ro
Membrul Generației de Aur îl pune la zid pe Anghel Iordănescu pentru decizia luată la CM 1994 în privința unui tricolor: ”Nu a procedat corect cu el!”
MediaFlux
Încep recrutările la SRI. Salariile pornesc de la 7.500 lei. Ce posturi sunt disponibile
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?