Marian Mexicanu și partenera lui s-au căsătorit în mare secret. Cine au fost singurele persoane invitate la eveniment

Marian Mexicanu și partenera lui, Ana, s-au căsătorit religios, la puțin timp după ce au făcut cununia civilă. Cei doi au făcut pasul cel mare în secret, nu au vrut să știe decât cei foarte apropiați de evenimentul important din viața lor.
Alina Costache
10 iul. 2022, 19:42
Marian Mexicanu și partenera lui s-au căsătorit în mare secret. Cine au fost singurele persoane invitate la eveniment

Marian Mexicanu a făcut această dezvăluire în cadrul podcastului lui Valentin Sanfira. Evenimentul nu a avut loc recent, ci în urmă cu trei ani, însă abia acum s-a aflat.

La evenimentul celor doi au participat doar sora artistului și cumnatul său. Au fost singurii care au intrat cu ei în biserică.
Cântărețul și partenera lui sunt într-o relație de nouă ani.

”Noi am făcut cununia civilă, suntem cununați de trei ani. Am luat-o pe sora, pe cumnatul meu și am intrat în biserică și am făcut o nuntă eu cu ea și cu sora mea și cumnatul meu. Am intrat în biserică și ne-am cununat în fața lui Dumnezeu”, a spus Marian Mexicanu în cadrul podcastului de pe YouTube.

De regulă, după cununia religioasă se face și petrecerea cu invitați. În cazul lui Marian Mexicanu și al Anei nu s-a întâmplat acest lucru. Și-au dorit să treacă peste petrecere fiindcă pentru ei nu înseamnă nimic. Totuși, a mărturisit că, de dragul copiilor, va face și o petrecere restrânsă la un moment dat.

”Petrecerea pentru mine nu face doi bani, vom face o petrecere, eu nu vreau să-mi supăr copiii mei”, a mai zis Marian Mexicanu.

Citește și Tzancă Uraganu, anunţ devastator pentru fani. „Nu mai am putere, nu merge. Sănătatea e pe primul loc” VIDEO

Citește și Tzancă Uraganu vorbeşte despre rivalitatea cu Florin Salam. „Ăsta este adevărul. Îmi asum ceea ce vorbesc”

DailyBusiness
O nouă campanie de propagandă a Moscovei în România: „Rusia nu este dușmanul meu”. Mesajul a ajuns și în alte țări europene
Spynews
Hidrologii anunță prăpăd în mai multe zone din România! A fost emis cod portocaliu de inundații. Unde vor lovi puhoaiele
Bzi.ro
Cum arată casa de vacanță a Andreei Esca, din Franța: E aproape de Nisa și are piscină exterioară! – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
Cum poți să vezi, totuși, la TV meciul Aberdeen – FCSB. Acesta este postul de televiziune străin care transmite partida
Capital.ro
Călin Georgescu revine. Funcția publică pe care o poate obține. Are cale liberă
Playtech.ro
Prioritate pe un drum național din România conform Codului Rutier. Regulile de circulație în intersecție nedirijată
Adevarul
„Trăim deja cel mai sumbru scenariu”. Predicția unui expert de la Cambridge despre întâlnirea Putin - Zelenski
wowbiz.ro
El este băiatul care s-a aruncat alături de iubita lui în fața TIR-ului, pe A1! Cătălin plecase de acasă pentru a-i duce un cadou Giorgianei
Evz.ro
Mama lui Cătălin, tânărul mort în tragedia de pe A1, detalii noi despre relația copiilor
Prosport.ro
FOTO. Controversata Marina, renumită pentru imaginile ei cel puțin îndrăznețe, a fost prinsă! A primit pedeapsă de 4 ani
kanald.ro
Vlad Pascu a fost condamnat definitiv la 10 ani de închisoare în dosarul 2 Mai
Cancan.ro
BREAKING! Ioan Mateescu S-A SINUCIS. Ce i-a spus soției înainte cu puțin timp să își ia viața e tulburător
iamsport.ro
Bombă! Dan Șucu, afaceri la suprapreț prin programul PNRR. Patronul Rapidului a încasat o sumă uriașă
MediaFlux
Începe sau nu școala? Ministrul Educației, întrebat dacă elevii vor începe cursurile la timp: Foarte greu să vă spun
stirilekanald.ro
VIDEO Mesajul de adio postat de tânărul spulberat de camion, pe A1, împreună cu iubita sa: „La ora 5 eu o să mor” Mama acestuia nu își revine din șoc: "Vai de sufletul lui"
Conjunctivita: Simptome, tratament și cum previi reapariția