Mirela Vaida a ieşit din izolare. Unde a plecat în vacanţă prezentatoarea de la Acces Direct

Mirela Vaida a stat în izolare la domiciliu paisprezece zile, după ce la Acces Direct, emisiunea pe care o moderează, au fost mai multe persoane infectate cu Covid-19, printre care şi Viorel, împreună cu soţia lui, Vulpiţa.
Romania TV
11 aug. 2020, 15:52
Mirela Vaida a ieşit din izolare. Unde a plecat în vacanţă prezentatoarea de la Acces Direct

Emisiunea este suspendată momentan, oricum era şi perioada vacanţei, iar Mirela, după ce s-a încheiat perioada de izolare, a fugit împreună cu familia la Cluj. „Bunica Tita si nepotii!„, a scris prezentatoarea pe contul său de Instagram.

Citeşte şi: Mirela Vaida, prima reacţie după ce Vulpiţa şi Viorel au fost depistaţi cu COVID-19. Ce se întâmplă cu ACCES DIRECT 

 

C-am demult nu ne-ai mai spus o povestioara cu Tita!!!! Sper sa-ti umpli porbagajul cu povestioare, iar cand ai timp, sau cand ajungi acasa sa ne povestesti despre ce a mai facut „soacra Tita”!!! / Doamne ce fruuumos. Să ți trăiască minunile/ Cea mai responsabila mamica/ Am crezut ca sunteti dumneavoastra, doamna Mirela in poza/ Să fie sănătoși și tu pe lângă ei„, sunt doar câteva dintre mesajele primite de la fani.

Simona Gherghe a făcut anunţul. Se întoarce sau nu la Acces Direct?

În ultima vreme au tot existat zvonuri potrivit cărora Simona Gherghe s-ar întoarce la cârma emisiunii Acces Direct, pe care acum o moderează Mirela Vaida. Vedeta a decis să lămurească o dată pentru totdeauna acest subiect şi a mărturisit că nu se va mai întoarce la emisiune, decizia aparţinându-i în  totalitate.

De pe frontul de mămicie, aș vrea să vă scriu câteva rânduri. Am fost mereu sinceră și, când s-a întâmplat ceva important în viața mea, am preferat să aflați de la mine, nu din surse. Iată-mă, așadar, în fața unui astfel de moment. Dragii mei prieteni, misiunea mea la Acces Direct s-a încheiat.

Decizia îmi aparține în totalitate și vine după multe nopți de nesomn. Am intrat într-o altă etapă a vieții mele și simt nevoia unei schimbări. Au fost 9 ani plini, cu bune și cu rele, în care am învățat multe. Despre lume, despre viață, despre mine”, a fost mesajul transmis de Simona Gherghe, pe rețelele de socializare.

Citeşte şi: Simona Gherghe şi-a botezat băieţelul. Vedete multe la petrecere

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Medeea, soția lui Florin Tănase, imagini inedite dintr-o destinație de vacanță de 5 stele. Cât costă aici o singură noapte de cazare
Capital.ro
Prețul petrolului scade, iar acțiunile cresc moderat pe fondul progreselor de pace dintre SUA și Iran
Playtech.ro
Meseriile din care se câștigă cel mai mult fără facultate. Unele salarii depășesc 8.000 de lei pe lună
Adevarul
Băsescu apără decizia lui Nicușor Dan de a-l desemna pe Veștea premier, dar îi reproșează o greșeală. Ce îi transmite lui Bolojan
wowbiz.ro
Ultimele imagini cu saxofonistul Memiș Selciuc în viață! Ce a apucat să spună înainte să se prăbușească: „Cine știe când…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Carnagiu pe autostrada M1 din Ungaria. Opt persoane și-au pierdut viața după ce un șofer ar fi adormit la volan, iar un microbuz s-a lovit de un convoi
iamsport.ro
”Finanțarea este oprită!”. Clubul de tradiție din fotbalul românesc, într-o situație critică
MediaFlux
Lovitură pentru români! Adio, pensii și salarii!
stirilekanald.ro
VIDEO PNL a decis să nu susțină guvernul Tomac. Ilie Bolojan: „Nu are puterea să continue reformele necesare”
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți