O firmă olandeză caută angajați români. Se oferă salariu atractiv și bonus de 160 de euro după o lună

O firmă din Olanda face recrutări în România și promite salarii atractive. În plus, după o lună angajatorii oferă un bonus de 160 de euro fiecărui angajat.
Alina Costache
05 feb. 2025, 08:37
O firmă olandeză caută angajați români. Se oferă salariu atractiv și bonus de 160 de euro după o lună

O firmă olandeză caută angajați români. Se oferă un salariu de 14,53 euro brut pe oră plus o mulțime de alte beneficii.

O firmă olandeză caută angajați români. Se promit salarii atractive

O companie olandeză care se ocupă de ambalarea legumelor și fructelor caută oameni. Este vorba despre Greenpack, unul dintre cele mai mari centre de ambalare și distribuție a fructelor și legumelor din vestul Europei, scrie agrointel.ro. Produsele care sunt recoltate dimineața trebuie să fie pregătite pentru ambalare personalizată după-amiaza,după care distribuite  fiind clienților din întreaga lume.

Se fac recrutări inclusiv în România. Oamenii care vor să aplice trebuie să știe că se lucrează patru zile, după care două zile sunt libere. Foarte important de menționat este faptul că zilele libere sau weekend-urile sunt mutate cu o zi în fiecare săptămână.

Citește și Se fac angajări la Dedeman. Ce condiții trebuie să îndeplinești ca să primești jobul

Pe lângă salariul de 14,53 euro brut pe oră, Greenpack vine și cu alte beneficii pentru a-i motiva pe oameni să lucreze eficient. Se oferă bonus de 160 de euro după o lună și există oportunități de avansare în cadrul companiei.

„În pauze vă puteți bucura de o ceașcă bună de cafea în cantinele spațioase. Din când în când, în cafeneaua Greenpack se organizează o petrecere de companie. Târgul anual de Crăciun este de asemenea un fenomen bine cunoscut.

Toți angajații Greenpack au apoi voie să își aleagă propriul cadou de Crăciun din tarabele frumos decorate. La Greenpack, angajații primesc numeroase oportunități. Astfel, dacă performați bine, puteți învăța noi funcții și puteți crește în companie”, se arată în anunțul făcut de compania din Olanda.

Citește și McDonald’s face angajări în 30 de oraşe. Se oferă 3.700 de lei pe lună, tichete de masă şi 50% la burgerii cumpăraţi

Pentru a vă angaja nu este nevoie de experiență, însă au un anvantaj cei care știu să lucreze cu stivuitoare sau EPT. De asemenea, foarte important este ca angajații să cunoască limba engleză.

Atenție, contractul durează cel puțin șase luni.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Vica Blochina, apariție incendiară! Cum arată în lenjerie intimă după ce a slăbit
Fanatik.ro
Meseria surprinzătoare a fiului lui Zeljko Kopic, încă fotbalist în activitate. De ce i-a dat interzis la Dinamo!
Capital.ro
Șoferii care trebuie să obțină un alt permis de conducere. Se face solicitare și se achită taxa. Cel național nu este recunoscut
Playtech.ro
De ce scade prețul aurului exact în perioadele de criză. Explicaţii pe înţelesul tuturor, când trebuie să investeşti
Adevarul
Cât de mare a riscul ca europenii să intre în război cu Iran: „Trebuie acoperire aeriană, portavioanele vor fi cele ale francezilor și britanicilor”
wowbiz.ro
Tatăl fetei de 18 ani ucise în Bihor, primele declarații după ce presupusul criminal a fost prins. Bărbatul îi acuză pe polițiști: „M-am rugat în genunchi”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS A fost prins bărbatul suspectat că i-a luat viața fetei de 18 ani găsită pe un câmp din Bihor. Acesta se ascundea într-un lan de rapiță
iamsport.ro
Cristi Chivu, sfătuit să plece de la Inter Milano: ”Eu așa aș face!”. Ce echipă ar fi ideală pentru antrenorul român
MediaFlux
Documente secrete despre OZN-uri. Departamentul de Război al SUA a făcut publice imagini și relatări spectaculoase FOTO
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi