O tânără dezbrăcată a pătruns pe teren în timpul finalei Champions League. S-a aflat cine e fata VIDEO

O tânără a pătruns pe teren în timpul finalei Champions League, care se dispută pe "Wanda Metropolitano" din Madrid.

01 iun. 2019, 19:46

Femeia, îmbrăcată sumar, a alergat pe teren după aproximativ un sfert de oră de la startul partidei Tottenham – Liverpool. Ea a fost scoasă rapid de pe gazon.

TOTTENHAM – LIVERPOOL LIVE STREAM VIDEO ONLINE în FINALA CHAMPIONS LEAGUE 2019

Liverpool conduce cu scorul de 1-0, după un gol marcat de Salah în minutul 2, din penalty.

Spaniolii au aflat cine este tânăra blonda. Numele ei este Kinsey Sue şi este iubita unui celebru youtouber renumit pentru farsele sale.