Poveste de iubire încheiată cu un scandal uriaş între două familii de romi din Timişoara

Motivul halucinant al atacului cu bâte din mijlocul străzii din Timişoara este o poveste de iubire cu care agresorii nu sunt de acord. Mai exact, agresorii au vrut să-l despartă pe tânărul atacat de iubita lui. Băiatul este nepotul cântăreței de manele Sorina Guță, este însurat și are 3 copii, conform România TV.
Romania TV
08 sept. 2020, 10:19
Poveste de iubire încheiată cu un scandal uriaş între două familii de romi din Timişoara

Mai multe persoane de etnie romă au blocat un autoturism pe o stradă din Timişoara, iar apoi l-au lovit cu parul şi bătut pe şoferul maşinii. Conform tion.ro, ar fi vorba despre un conflict mai vechi între mai multe persoane de etnie romă din oraş

Citeşte şi: Scene desprinse din filme în Timişoara. Un tânăr a fost bătut cu bâte la semafor VIDEO

Incidentul s-a petrecut în noaptea de duminică spre luni. În timp ce deplasa cu autoturismul personal, un tânăr în vârstă de 29 de ani a fost blocat în trafic de un alt autoturism din care au coborât mai multe persoane înarmate cu pari.

Agresorii au început să lovească mașina, iar apoi l-au luat la bătaie pe acesta. Au fugit însă de la fața locului înainte de sosirea forțelor de intervenție. Poliţia din Timişoara a făcut verificări în acest caz şi încearcă să dea de urma agresorilor. Bătaia s-a petrecut pe fondul unor conflicte mai vechi între mai mulți cetățeni de etnie romă din oraș.

În urma incidentului, tânărul de 29 de ani a fost transportat la spital pentru îngrijiri medicale. Oamenii legii au deschis dosar penal pentru lovire sau alte violenţe.

Incidentul s-a petrecut în noaptea de duminică spre luni. În timp ce deplasa cu autoturismul personal, un tânăr în vârstă de 29 de ani a fost blocat în trafic de un alt autoturism din care au coborât mai multe persoane înarmate cu pari.

DailyBusiness
Poliția Locală București îi avertizează pe șoferi: Nu mai dați bani parcagiilor de ocazie
Spynews
Andreea Popescu a confirmat că a plecat din penthouse-ul lui Rareș Cojoc! Unde locuiește după divorț
Fanatik.ro
Selecționerul Turciei, „desființat” înainte de barajul cu România: „Sper că vom primi gol și îl vor da afară” / „A înnebunit”
Capital.ro
Pensiile pe aprilie 2026. E oficial, banii vin mai devreme. Când se plătesc sumele prin Poștă și card bancar
Playtech.ro
Ce înseamnă literele J, H sau T de pe cauciucurile de vară: detaliul pe care puţini şoferi îl bagă în seamă
Adevarul
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două milenii. Unde s-au aflat cele mai mari zăcăminte
wowbiz.ro
Codruța Filip, „săgeată” pentru Valentin Sanfira? Mesajul cu subînțeles postat de artistă după ce a confirmat divorțul: „Nimeni nu joacă mai bine rolul de victimă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O familie și-a găsit sfârșitul după ce a mâncat același mic-dejun. Cum s-a petrecut tragedia
iamsport.ro
L-a impresionat pe Mircea Lucescu, iar legendarul antrenor i-a dezvăluit marele proiect pus la cale: ”Am rămas doar patru”
MediaFlux
Singurul muzeu din România unde nu ai voie să faci fotografii de frica spiritelor! Aici au avut loc mai multe întâmplări ciudate
stirilekanald.ro
VIDEO România - Turcia, meciul calificării la Cupa Mondială 2026. Scor alb la pauză. Ianis Hagi, căpitanul Naționalei, la un pas de gol!
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj