Previziuni cutremurătoare pentru 2024! Ce țări vor fi rase de pe fața Pământului până la finalul anului: „Stați în case!”

Un internaut misterios, care pretinde că este un călător în timp din anul 2804 spune că în 2024 omenirea va fi martora unuia dintre cele mai înfricoșătoare episoade meteo din istorie. Mai mult, vine și cu un sfat important pentru populație.
Filip Stan
17 ian. 2024, 23:11
Previziuni cutremurătoare pentru 2024! Ce țări vor fi rase de pe fața Pământului până la finalul anului: „Stați în case!”
Previziuni cutremurătoare pentru 2024! Ce țări vor fi rase de pe fața Pământului până la finalul anului: „Stați în case!”

Presupusul călător în timp, care se intitulează The One Cirala, este urmărit de peste 400 de persoane în mediul online, air acum a reapărut în atenția lumii cu previziunile pentru anul 2024. De-a lungul timpului, internautul a transmis o mulţime de avertismente despre presupuse evenimente care ar putea avea loc în lume.

Citește și: Bărbatul care pretinde că este „călător în timp” prezice un cutremur de magnitudine 9.9 Richter. Când va avea loc seismul

Călătorul în timp din anul 2804, previziuni cutremurătoare pentru 2024

Într-un clip recent, The One Cirala a transmis că în anul 2024 va avea loc un fenomen meteo extrem cu consecințe foarte grave asupra omenirii. În videoclipul care a adunat peste 3.400 de vizionări, acesta a descris anul 2024 drept „cel mai înfricoșător și cel mai rău” an din punct de vedere al dezastrelor naturale. „Călătorul în timp” susține că până și vulcanul din Parcul Național Yellowstone va erupe la finalul anului.

Iată cum sună cea mai recentă profeție a „Călătorului în timp”:

„ATENȚIE! Sunt un călător în timp cunoscut sub numele de The One Cirala, acestea sunt cele mai grave dezastre naturale care vor veni în 2024. 2024 este cel mai înfricoșător și cel mai rău an din istoria omenirii în ceea ce privește vremea:

  • 30 mai: Se formează un nou tip de furtună, numit Venom Rain, o ploaie toxică atunci când te lovește. Are o șansă de 25% să provoace un anumit tip de cancer, dacă intri în contact cu ea. Stai în casă când se va întâmpla;
  • 13 septembrie: Are loc primul hipercane, un uragan cu viteze ale vântului de peste 500 mph (800 km/h). Durează 9 zile consecutiv, lovind mai întâi America Latină și Mexicul, apoi Florida, Georgia și Carolina de Sud, în SUA;
  • 4 octombrie: Vulcanul Yellowstone erupe, după ce a întârziat mii de ani. Este un supervulcan și se întinde pe jumătate din SUA, acoperind toată țara în cenușă și fum;
  • 25 decembrie: Un asteroid pe care oamenii nu l-au descoperit încă… lovește Pământul în Europa. O rachetă este trimisă pentru a distruge jumătate din el, asteroidul distruge Franța, Spania, Germania și Italia”.

Citește și: Mihai Trăistariu vrea să îşi viziteze tatăl mort: „Atunci când se va putea călători în timp”

DailyBusiness
Trump mobilizează industria privată pentru a-și consolida superioritatea tehnologică în programele spațiale
Spynews
Ultimele cuvinte ale lui Cătălin Măruță în calitate de prezentator al emisiunii! De abia a putut să vorbească de lacrimi
Fanatik.ro
„Cordea m-a înjurat de morți!” Cristiano Bergodi rupe tăcerea în direct cu Horia Ivanovici, după mega-scandalul de la Cluj. Exclusiv
Capital.ro
Verdictul anului pentru Călin Georgescu. Tribunalul București decide astăzi, 9 februarie
Playtech.ro
Care este starea schioarei Lindsey Vonn după căzătura horror de la Milano Cortina
Adevarul
Capcana armistițiului în Ucraina. Visul lui Zelenski versus termenul american din iunie: „Asta e lecția de care trebuie să ținem cont”
wowbiz.ro
Cine sunt victimele accidentului cumplit din Caraș-Severin. Un tată și cei doi copii ai săi au murit în impactul devastator
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Doamne, ce TRAGEDIE! Fiul celebrului artist a fost găsit MORT în... Vezi mai mult
iamsport.ro
”O firmă imensă” din România, în negocieri pentru preluarea Stelei: ”Am asistat la discuții”
MediaFlux
Rusia, noi amenințări! Lavrov spune că nu va ataca Europa, dar este gata să riposteze: Cu toate mijloacele militare disponibile
stirilekanald.ro
Moartea a făcut prăpăd în Caraș-Severin. Trei persoane au murit după ce un TIR și un microbuz s-au ciocnit violent
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj