Produse cu doar 2 lei la LIDL. Ce pot cumpăra românii aproape pe nimic

LIDL România a lansat o serie de promoții imbatabile înainte de Paște, care nu trebuie ratate de către clienți. Magazinele LIDL oferă produse de calitate la prețuri foarte accesibile. Mai mult decât atât, unele produse sunt aproape gratuite, iar reducerile sunt de-a dreptul fabuloase.
Filip Stan
17 apr. 2023, 15:12
Produse cu doar 2 lei la LIDL. Ce pot cumpăra românii aproape pe nimic

Conform catalogului valabil începând cu ziua de luni, clienții pot găsi la LIDL produse de calitate la prețuri foarte bune. Mixul grill de pui și porc costă doar 2,49 lei suta de grame, iar pulpele de pui superioare cu os sunt la un preț similar, de 2,39 lei pentru 100 de grame.

Micii de vită și porc sunt reduși de la 16,99 lei la doar 12,99 lei per kilogram, fiind o alegere excelentă pentru masa de Paște. De asemenea, pentru cei care vor să facă un stoc de lămâi bio, LIDL oferă un preț redus cu 33%. Prețul este de 4,99 lei, spre deosebire de cel anterior de 7,49 lei pentru același produs, scrie Monden.ro.

În perioada sărbătorilor, ofertele LIDL la fructe și legume sunt și mai atractive. Un sac de cartofi de cinci kilograme costă doar 14,99 lei, iar merele Crimson Snow sunt reduse la doar 6,99 lei. Salata verde cu rădăcini este la reducere cu 33%, costând acum doar 3,99 lei.

Stocurile sunt limitate la majoritatea produselor, inclusiv la strugurii albi fără sâmburi și roșiile cherry ciorchine. Un kilogram de struguri costă doar 14,99 lei, iar o cantitate de 500 de grame de roșii cherry ciorchine costă 9,99 lei înainte de Paște.

Citește și: Peste 150 de suflete salvate de Maica Ecaterina. Povestea emoționantă a fostei gimnaste de performanță care își dedică viața copiilor părăsiți

DailyBusiness
RO-Wine: Vinuri din 15 țări și trei zile în care Bucureștiul devine, din nou, capitala vinului internațional
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
Gestul care a făcut-o pe o jucătoare de tenis să piardă milioane de euro într-o după-amiază: ”Era ciudat să recunosc”
Capital.ro
Doliu în lumea filmului. Un actor din serialul Virgin River a fost găsit fără suflare: Ne va lipsi tuturor
Playtech.ro
Cum protejezi trandafirii de afide înainte ca insectele să distrugă bobocii și frunzele
Adevarul
Restaurantul lui Pescobar din Londra, închis din cauza restanțelor la chirie
wowbiz.ro
Rezultatele autopsiei lui Robert, elevul de clasa a VIII-a din Bacău, care a murit în curtea școlii. Ce spune mama băiatului
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Mama lui Robert, adolescentul care s-a stins din viață în curtea școlii, susține că fiul ei putea fi salvat. Femeia neagă că băiatul ar fi avut probleme de sănătate: ,,Copilul mai avea puls”
iamsport.ro
Anamaria Prodan șterge pe jos cu Giovanni Becali: ”Nu mai are jucători nici cât negru sub unghie, dar vorbește de fiecare! Louis Munteanu era al meu, nimeni nu visa vreodată”
MediaFlux
Anunțul ANAF pentru persoanele fizice! Declarația care trebuie depusă până luni, 25 mai. Este obligatorie
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi