Raluca Podea nu renunţă la procesul cu Brigitte Pastramă: „Au fost acuzații grave, copilul meu a suferit”

Raluca Podea nu renunţă la procesul cu Brigitte Pastramă. După ce soţia lui Florin Pastramă i-a adus acuze grave public, blondina a dat-o în judecată şi speră să iasă câştigăre din această luptă.
Alina Costache
22 iun. 2022, 11:16
Raluca Podea nu renunţă la procesul cu Brigitte Pastramă:
Raluca Podea nu renunţă la procesul cu Brigitte Pastramă

Raluca Podea nu renunţă la procesul cu Brigitte Pastramă. Apropiații blondinei susțin că Raluca ar fi cerut daune în valoare de 100.000 de euro, însă ea nu a dorit să facă vreun comentariu despre sumă. Totuşi, a ținut să sublinieze faptul că, înainte de a intra în conflict cu Brigitte, avea o imagine mult curată. Apoi, lucrurile au luat încetul cu încetul o întorsătură neașteptată și nu este deloc mulțumită de acest lucru.

Citeşte şi: Raluca Podea are o superstiţie când pune murături: „Dacă faci dragoste înainte, se veştejesc”

Raluca Podea nu renunţă la procesul cu Brigitte Pastramă

Nu vreau să comentez acest proces, continuă, e pe rol. Au fost acuzații grave, copilul meu a suferit. Am încredere că Justiția Română îmi va face dreptate. Înainte de scandalul cu ea, aveam o imagine curată, nu am apărut de mână cu vreun bărbat celebru, mi-am crescut singură fiul. Fiecare trebuie să plătească pentru ce face! Nu mă interesează divorțul lor, am o altă viață. Nu vreau să mai aud de ei„, a mai spus Raluca Podea, potrivit Ego.ro.

Luna trecută, vedeta a împărtăşit cu prietenii virtuali o veste extrem de tristă şi anume că tatăl său a decedat, din cauza unei tumori pe care o avea la stomac.

Timp de trei ani, tatăl blondinei s-a luptat cu boala până în ultimul moment. Deși medicii nu au fost prea optimiști, acesta a reușit să ducă boala pe picioare ani buni. Tratamentele primite și grijă cu care a fost tratat au dat rezultate, până acum.

Din nefericire, boala nemiloasă nu a putut fi învinsă. Cu ultimele puteri, Raluca Podea a scris câteva rânduri în memoria tatălui ei, mesaj în care îşi ia rămas-bun. ”Doamne! Te rog, ţine-l pe Tata în braţele tale iubitoare şi lasă-l să se odihnească în pace în raiul tău frumos. De asemenea, anunţă-l că fiul/fiica lui îl ţine mereu în rugăciunile sale.

Te rog, Doamne, lasă-l pe tatăl meu să doarmă în braţele tale iubitoare. Dumnezeu să te odihnească în pace şi lumină!”, a scris Raluca Podea pe Facebook.

DailyBusiness
PSD cere reducerea urgentă a prețului la motorină pentru fermieri și îl presează pe Bolojan să decidă rapid
Spynews
Irina Fodor, detalii impresionante din culisele căsniciei cu Răzvan Fodor. Prin ce momente grele au trecut de-a lungul timpului
Fanatik.ro
Situația disperată în care se află soția lui Florinel Coman, fostul jucător de la FCSB. Ioana a rămas blocată în Qatar
Capital.ro
UE pune restricții la plățile în numerar: limită de plată și verificarea identității. Se aplică în statele membre din 2027
Playtech.ro
Cum funcționează metoda „firul invizibil” la bancomate. Hoții îți pot afla PIN-ul în câteva secunde
Adevarul
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui Putin, răbufnire rară în mediul online
wowbiz.ro
Vârful MApN avertizează! 21 de drone au fost lansate de Rusia spre România, anunță Radu Miruță
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Constantin Gâlcă este îndoliat. Tatăl antrenorului de la FC Rapid s-a stins din viață
iamsport.ro
Uluitor! Fără Balaci, Dobrin, Chivu sau Mutu. Florin Prunea a alcătuit echipa ideală din istoria României și a surprins pe toată lumea
MediaFlux
Se ia în calcul uciderea lui Putin. Măsuri extreme au fost luate pentru siguranța președintelui rus
stirilekanald.ro
S-a dat lege! Miercuri e zi liberă!
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj