Reducere de 40% la Kaufland România, poţi rezolva cadourile de Crăciun cu bani puţini. De când apar produsele în magazine. Atenţie, se dau şi vouchere de 500 de lei!

Reducere de 40% la Kaufland România. Sărbătorile ne bat la uşă, iar românii caută reduceri prin magazine. Unul dintre hypermarketurile preferate pregăteşte câteva produse la un un preţ extrem de avantajos.
Alina Costache
11 dec. 2022, 14:25
Reducere de 40% la Kaufland România, poţi rezolva cadourile de Crăciun cu bani puţini. De când apar produsele în magazine. Atenţie, se dau şi vouchere de 500 de lei!
Reducere de 40% la Kaufland România

Reducere de 40% la Kaufland România. Mai multe produse se vor bucura de discounturi consistente şi vor apărea în magazine începând de miercuri. Cu siguranţă, românii vor sta la coadă şi vor încerca să prindă produsul mult dorit.

Reducere de 40% la Kaufland România

Mai exact, este vorba despre: aparat de tuns barba (99.99 de lei), stație de călcat cu putere 2200-2400 (299.00 de lei), mop cu abur cu putere de 1550 W (199.00 de lei), mașină de tuns One Blade (199.00 de lei), friteuză putere 2200 W (199.00 delei), plită cu inducție putere 200 W (149.00 de lei) sau uscător de păr putere 2300 W (89.00 de lei).

De asemenea, la prețuri foarte bune poți să găsești și friteusă putere 1600 W (229.00 de lei), mașină tocat carne putere 600 W (169.00 de lei) sau mixer de mână cu putere 400 W (129.00 de lei).

Citeşte şi: Kaufland le-a pregătit românilor o surpriză de proporții în prag de sărbători. Cine sunt vedetele care îi vor aștepta pe clienți la casele de marcat

Kaufland a dat GRATIS vouchere de 500 de lei

Kaufland, companie de la care milioane de romani cumpara anual zeci de milioane de produse, a publicat o informare care a luat multa lume prin surprindere astazi, iar asta pentru ca a decis sa anunte in mod oficial ceea ce le da gratuit clientilor acum. Kaufland a hotarat sa organizeze o noua sesiune a promotiilor prin care le ofera clientilor din Romania posibilitatea de a castiga vouchere de cumparaturi in valoare de 500 de LEI fiecare.

Kaufland le-a cerut clientilor din toata Romania sa participe la aceasta promotie intr-un mod cat se poate de simplu, si sa spuna cine „conduce” cumparaturile in momentul in care ei ajung in oricare dintre magazinele din tara.

Cei care au intrat în cursa pentru unul dintre cele trei premii oferite a trebuit să lase pe pagina oficială de Facebook a Kaufland România un comentariu în care „să etichetezi omul care stă „la volanul” căruciorului atunci când mergi prin Kaufland!”.

DailyBusiness
FMI și Banca Mondială revizuiesc drastic prognozele pentru România. Creștere economică aproape înjumătățită în 2026
Spynews
Meko, acuzat că a furat mașina pe care i-o vânduse unui băiat! Declarații halucinante
Fanatik.ro
Cine a fost marele absent de la cununia Andreei Bălan cu Victor Cornea. ”I-am refuzat invitația”
Capital.ro
Dispar aceste bancnote! Sunt retrase treptat din circulație. Pot fi schimbate la băncile centrale naționale
Playtech.ro
Românii au luat cu asalt piaţa joburilor. Aplică în masă, dar sunt mai puţine locuri de muncă. Ce domenii mai angajează
Adevarul
Aventurile unui pompier cu doua prostituate. Lipsa erecției l-a adus în fața instanței, acuzat și de tâlhărie
wowbiz.ro
Ultimul mesaj transmis de designerul Eugen Olteanu. Ce se ascunde în spatele morții fulgerătoare la doar 42 de ani: „Ai zis că o să învingi și asta”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Incident grav la metroul din București! O bucată de tavan a căzut în tunel, între stațiile 1 Mai și Jiului
iamsport.ro
Gică Hagi, desființat de fostul conducător din fotbalul românesc: ”El crede că suntem imbecili. Chiar avem față de papagali?”
MediaFlux
Cele mai frumoase urări, mesaje și felicitări de Sf. Gheorghe 2026. Cui îi spunem la mulți ani în 23 aprilie
stirilekanald.ro
Doliu în rândul medicilor. Doctorița care a salvat mii de copii a murit
NEWS ALERT Un camion a fost cuprins de foc pe autostrada A1, în Hunedoara