REVOLTĂTOR! Un bărbat A MURIT după ce a mâncat CIUPERCI din supermarket

Caz incredibil în Teleorman. Un bătrân a murit după ce a mâncat ciuperci din supermarket. Şi soţia bărbatului a ajuns la spital, însă medicii au reuşit să o salveze. Cazul a fost preluat acum de procurori.
Romania TV
17 apr. 2014, 05:48
REVOLTĂTOR! Un bărbat A MURIT după ce a mâncat CIUPERCI din supermarket

Un bătrân în vârstă de 72 de ani, din Teleorman, a murit după ce a mâncat ciuperci cumpărate dintr-un supermarket din Alexandria. Şi soţia bărbatului a ajuns la spital, însă medicii au reuşit să o salveze. Potrivit România TV, după necropsie, medicii legişti au constatat că moartea bărbatului a fost cauzată de o intoxicaţie.

Din primele cercetări se pare că cei doi soţi au cumpărat o jumătate de kilogram de ciuperci din care a făcut o tocăniţă. După ce au consumat mâncarea, ei au început să se simtă rău şi au ajuns la spital cu frisoane, vărsături şi dureri groaznice de stomac.

Cazul a fost preluat acum de procurori care continuă ancheta.

 

DailyBusiness
Donald Trump și Friedrich Merz au discutat în Biroul Oval despre Iran, tarife și Ucraina
Spynews
Gabriela Cristea rupe topurile chiar și în pijamale! Prezentatoarea TV a făcut din nou furori
Fanatik.ro
Câți bani câștigă echipele care s-au calificat în semifinalele Cupei României Betano. FRF, fond total de 1,2 milioane de euro
Capital.ro
Adevărul despre etnia Elenei Udrea. A fost pusă să răspundă direct: Ești țigancă sau nu?
Playtech.ro
Câţi bani primeşte un consilier local în 2026. Sumele obţinute pentru participarea la şedinţe
Adevarul
„Prost pentru că e fricos și fricos pentru că e prost”: CTP explodează după declarațiile lui Nicuşor Dan privind umbrela nucleară a Franței
wowbiz.ro
Donald Trump cere sprijinul Europei în conflictul cu Iranul: „Toți aliații să colaboreze în această misiune”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un român a fost condamnat la 15 ani de închisoare în Rusia! Acesta este acuzat de culegere de informații secrete în favoarea Ucrainei
iamsport.ro
Decesul surorii i-a marcat viața fostului antrenor de la Universitatea Craiova: ”Avea 19 ani, părinții au fost devastați, o tragedie fără margini”
MediaFlux
Nicușor Dan se implică în scandalul legat de fiica lui Victor Ponta. Ce spune despre demiterea Oanei Țoiu VIDEO
stirilekanald.ro
Bărbat ucis de propriul frate și aruncat în...
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj