Ruby şi-a şocat fanii cu cel mai nou tatuaj: „Păcat de corpul tău! Nu e feminin deloc!”

Ruby este o împătimită a tatuajelor și corpul ei este din ce în ce mai acoperit de “opere de artă”, așa cum consideră unii dintre fanii ei. Nu toți admiratorii sunt însă de aceeași părere: “Păcat de corpul tău!”, i-au scris unii dintre ei, după ce artista și-a etalat noul tatuaj care îi acoperă tot spatele.
Romania TV
26 mai 2020, 08:29
Ruby şi-a şocat fanii cu cel mai nou tatuaj:

Vă place? Mă am o ședință și îl termin!”, și-a anunțat Ruby fanii pe Instagram.  O parte din fani au lăudat-o, dar au fost și mai mulți care au certat-o. 

Citește și: În plină pandemie de coronavirus, Ruby „a plecat în vacanţă”: „Vă invit pe insula mea din sufragerie”

Nu!! Păcat de corpul tău să ți-l urâțești cu asemenea tatuaje mari. Nu e feminin deloc!!!/ Păcat că îți bați joc de de corpul tău! O să regreți mai târziu când înaintezi în vârstă, iar pielea își pierde din elasticitate/ Are semnificație muzicală… O caracterizează. Este un om compus din instrumente”, i-a scris cineva.

 
 
 
Vezi această postare pe Instagram

Va place? Ma am o sedinta si il termin!

O postare distribuită de RUBY (@rubyishot) peMai 21, 2020 la 9:58 PDT

Ruby s-a testat pentru coronavirus, după ce a avut simptome timp de trei săptămâni

Ruby le-a mărturisit fanilor că se simte rău și a făcut testul pentru coronavirus. Cântăreața a prezentat rezultatul testului într-un episod pe Youtube, iar momentul a fost unul extrem de tensionat pentru toate persoanele care au fost prezente.

Ruby se confrunta de mai bine de trei săptămâni cu tuse, iar cântăreața s-a gândit la ce este mai rău. Prin urmare, a cumpărat un test pentru coronavirus și s-a testat singură, acasă.  Alături i-a fost Alex, bunul său prieten care îi este și PR, iar momentul în care a aflat că nu este pozitivă pentru noul coronavirus a fost unul ca în filme.

Ca să fiu sigură că este o simplă răceala, nu este nimic mai mult, am luat testul pentru coronavirus. Am luat pentru siguranța celor din jur, eu așa mă simt destul de puternică„, a declarat Ruby.

Momentul în care i-a dat vestea PR-ului său a fost unul extrem de tensionat, căci Alex, cel care se ocupă de concertele lui Ruby, a stat cu sufletul la gură pentru a afla dacă artista este sau nu în pericol.
 
După un scurt timp, artista a aflat că este negativă la coronavirus, ceea ce înseamnă că este doar răcită. Aflarea veștii a bucurat-o extrem de mult pe cântăreață, care putea răspândi virusul la mai multe persoane din industria muzicală.

DailyBusiness
Poliția Locală București îi avertizează pe șoferi: Nu mai dați bani parcagiilor de ocazie
Spynews
Andreea Popescu a confirmat că a plecat din penthouse-ul lui Rareș Cojoc! Unde locuiește după divorț
Fanatik.ro
Câți decibeli s-au înregistrat la Turcia – România. Arena lui Beșiktaș, în Cartea Recordurilor
Capital.ro
Pensiile pe aprilie 2026. E oficial, banii vin mai devreme. Când se plătesc sumele prin Poștă și card bancar
Playtech.ro
Doar 13 țări din lume mai au aer curat şi trei dintre ele se află în Europa. Cum stă România la acest capitol
Adevarul
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două milenii. Unde s-au aflat cele mai mari zăcăminte
wowbiz.ro
Codruța Filip, „săgeată” pentru Valentin Sanfira? Mesajul cu subînțeles postat de artistă după ce a confirmat divorțul: „Nimeni nu joacă mai bine rolul de victimă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O familie și-a găsit sfârșitul după ce a mâncat același mic-dejun. Cum s-a petrecut tragedia
iamsport.ro
Legenda Stelei acuză că un coleg al său a fost ”lucrat” pentru a i se face loc lui Gică Hagi: ”Întrebați-l pe Iordănescu!”
MediaFlux
ANAF, anunț pentru persoanele fizice! Declarația Unică poate fi precompletată automat
stirilekanald.ro
NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj