Scandal cu cuţite pe terasă. Patronul unui local a fost atacat de un client beat VIDEO

Clipe de panică pe terasa unui local din Timişoara. Patronul a fost la un pas să fie înjunghiat de un client care băuse prea mult. Scandalagiul a produs pagube importante până să fie săltat de poliţişti.
Romania TV
24 iun. 2016, 12:11
Scandal cu cuţite pe terasă. Patronul unui local a fost atacat de un client beat VIDEO

După ce a băut pahar după pahar, tânărul scandalagiu a început să se lege de ceilalţi clienţi ai terasei. În acel moment a intervenit patronul, care i-a cerut să se potolească. Tânărul a răbufnit însă şi l-a atacat cu un cuţit.

Poliţiştii au ajuns de urgenţă pe terasă şi l-au calmat pe atacator. El s-a ales, însă, cu dosar penal pentru ameninţare şi tulburarea liniştii publice.

DailyBusiness
VIDEO ALERTĂ pe Aeroportul Băneasa. Un avion de mic dimensiuni a ieșit de pe pista de aterizare. Traficul aerian a fost blocat
Spynews
Fiica Alinei Pușcaș va fi operată astăzi. Motivul pentru care Melissa va fi supusă intervenției. Fetița ei va fi anesteziată general
Fanatik.ro
Ce s-a ales de una dintre cele mai mari rivale ale Simonei Halep. La 35 de ani, a făcut anunțul surprinzător: „Au trecut mai bine de 20 de ani…”
Capital.ro
Elena Udrea e cea mai fericită: Dorința mea a fost împlinită de Dumnezeu! A anunțat personal
Playtech.ro
Poți monta centrala termică în balcon? Ce spune legea și care sunt condițiile obligatorii
Adevarul
O mare companie metalurgică din România a fost cumpărată de miliardarul ucrainean Rinat Ahmetov
wowbiz.ro
Percheziții în lanț după moartea Ștefaniei Szabo! Anchetatorii au ridicat mașina doctoriței, dar și mai multe obiecte găsite în camera de gardă. Solicitarea importantă făcută de familia sa
Economica.net
Alertă în România după o mutare "perversă" a Rusiei
kanald.ro
Noi detalii în cazul doctoriței Ștefania Szabo! Doi medici s-au contrazis în declarații, la audieri
iamsport.ro
Ilie Năstase nu se dezminte! Ce s-a întâmplat la prima înfățișare în procesul de divorț cu Ioana
MediaFlux
Veste pentru toate persoanele vaccinate anti-COVID. Pot da în judecată statul
stirilekanald.ro
"N-a făcut nici infarct, nici AVC, plămânii ei...." De ce a murit, de fapt, Ștefania Szabo! Legiștii au făcut descoperirea
substantial.ro
Primul complex cu jocuri de cazinou din Emiratele Arabe Unite va avea conexiune rutieră cu Dubai