Survivor România 13 mai 2021. Albert Oprea, acuze grave la adresa Faimoşilor şi a Războinicilor

Survivor România 13 mai 2021. Albert Oprea îl acuză pe Sorin Pușcașu, cel care îl contestă cel mai puternic, că s-a aliat cu unii concurenți de la Faimoși pentru a-l pune la pământ. De asemenea, nici în echipa roșie lucrurile nu sunt cu atât mai bune.
Alina Costache
12 mai 2021, 15:17
Survivor România 13 mai 2021. Albert Oprea, acuze grave la adresa Faimoşilor şi a Războinicilor
Albert Oprea îl acuză pe Sorin Pușcașu că s-a aliat cu unii concurenți de la Faimoși pentru a-l pune la pământ.

Survivor România 13 mai 2021. Albert Oprea este convins că Sorin Pușcașu, cel care este considerat și liderul Războinicilor și, de asemenea, cel cu care are cele mai multe „meciuri” în camp, s-a aliat cu o parte dintre concurenții de la echipa roșie pentru a-l înfrânge: „Împreună cu Faimoșii a încercat să mă pună la pământ, să râdă de mine…

Sorin Pușcașu se apără, totuși, și spune că ceea ce face Albert acum este să se scoată pe el victimă: „A încercat iar să o ducă spre victimizare”.

Războiul dintre cei doi pare să continue chiar dacă în Consiliul de Eliminare Sorin și-a cerut scuze în fața lui Alber și a părinților săi pentru atitudinea pe care a avut-o.

Citeşte şi: Survivor România 2021. Păreri de rău şi resentimente. Cine a fost eliminat

Survivor România 13 mai 2021. Elena Marin: „M-au jignit foarte tare”

Elena Marin și Ștefan Ciuculescu au fost urmăriți de Zanni și Sebastian Chitoșcă în timp ce purtau un dialog în tufișurile din junglă. Discuțiile dintre cei doi Faimoși erau pe baza a ceea ce a declarat Irisha, după ce a aflat că este eliminată din competiție. „M-au jignit foarte tare în această competiție Zanni si Sebastian”, spune Elena, potrivit Kanal D.

Este pentru a doua oară când Elena este „urmărită” de Zanni prin junglă: „În momentul în care nu este acel om și știi să vorbești cu băieții foarte urât de ea și o jignești…”. Zanni a reacționat imediat: „De ce mințiți, mă? El tace că știe că tu ești penibilă și de-aia tace”.

De asemenea, Ștefan Ciuculescu spune că nu mai vrea să aibă niciun fel de legătură cu Zanni și cu Sebastian Chitoșcă: „Eu am luat decizia ca cu aceste două persoane să nu mai am legătură de salut” .

DailyBusiness
SUA au elaborat un plan de pace care prevede ca Ucraina să renunțe la anumite teritorii și la o parte din armament
Spynews
Piept de pui popcorn. Rețeta simplă și delicioasă a lui Chef Horia Manea
Fanatik.ro
Cine transmite la TV barajul Turcia – România. UEFA, decizie surprinzătoare. Update
Capital.ro
Proprietarii de apartament nu au acest drept. Regulă privind ședințele adunării generale de la bloc: Dezbaterea se încheie aici
Playtech.ro
Camera în care trebuie montat termostatul centralei termice. Nu contează temperatura, ci un alt detaliu
Adevarul
Controversă în jurul filmului „Cravata Galbenă”. Echipa de producție, acuzată că a cerut cenzurarea unei recenzii scrise de o elevă: „o catastrofă”
Mama fetiței de 2 ani care a murit la stomatolog, gest sfâșietor după ce nu a putut participa la înmormântare. Durere de nesuportat pentru cei doi părinți
Economica.net
Un nou magazin cu preţuri mici se deschide. 1.500 de produse sub 5 lei
kanald.ro
O mamă și cei doi copii ai săi, implicați într-un eveniment rutier îngrozitor pe DN6. Mașina în care se aflau s-a izbit puternic de un TIR
iamsport.ro
Radu Banciu a făcut topul prezentatoarelor TV din România: 'Singura femeie absolut perfectă la toate'
MediaFlux
Vești bune pentru milioane de români! Se MAJOREAZĂ pensiile cu încă 360 de lei
stirilekanald.ro
Anunț de ultim moment pentru români! Breaking news
substantial.ro
De la Vegas la Macau: cum diferă cultura jocurilor de noroc în lume