TOP 3 cele mai bune zodii cu care să faci sex

HOROSCOP: Dacă ai făcut multe la viața ta, îți plac experiențele, dar și experimentele, atunci e timpul să îti îndrepți atenția și către zodii. Nici nu știi peste cine poți da în pat dacă partenerul sau partenera ta s-a născut în această zodie, scrie a1.ro. 
Alina Costache
04 feb. 2015, 09:37
TOP 3 cele mai bune zodii cu care să faci sex

Berbec

Au o personalitate puternica si magnetica. Iubesc sa detina controlul si saruta foarte bine. Se aprind repede si uneori sunt nerabdatori si egoisti in pat. Insa, daca reusesti sa cuceresti o persoana nascuta in zodia Berbecului vei avea cele mai bune partide de sex din viata ta. Ca sa seduci un Berbec trebuie nu trebuie sa fii timid(a), ci spontan(a). Nimic nu excita mai mult o persoana nascuta sub semnul Berbecului decat imprevizibilul. Nu te retine nici sa-i faci complimente. Le adora.

Taur

Este zodia care are tot timpul chef de sex. Cu un apetit crescut pentru initimitate, persoana din zodia Taurului pare ca niciodata nu are destul. Taurilor le place sa fie atinsi, mangaiati, alintati. Nu te grabi niciodata cand ai langa tine o persoana din zodia Taurului. Acorda atentie fiecarui detaliu care implica atingerea. Ca sa seduci o persoana din zodia Taurului fa-i cadouri senzuale, ai grija ca pielea sa miroasa frumos si sa fie catifelata, iar respiratia intotdeauna proaspata.

Fecioară 

Daca ceea ce iti doresti este sa fii centrul universului cuiva, nimeni nu iti va acorda atata atentie precum nativul zodiei Fecioara. Ei par distanti si reci, insa au o doza enorma de senzualitate in interiorul lor. Totusi, daca ceea ce cauti este o aventura si nu o relatie, s-ar putea ca Fecioara sa nu fie alegerea potrivita. Cand se indragostesc, nativii tind sa ramana in aceasta stare pentru foarte mult timp, poate chiar pe viata. Pentru a seduce o Fecioara, arata-i ca esti o persoana curata si ordonata, care tinde spre perfectiune si accepta critica (pentru ca nu vei scapa de capacitatea incredibila a acestei zodii de a puncta fiecare defect pe care il ai).

DailyBusiness
Ramona Olaru, dezvăluiri despre relațiile din trecut. Cum a reușit celebra asistentă TV să evolueze pe plan personal
Spynews
Diandra Doris, fosta ispită de la Insula Iubirii, pe mâna esteticianului! La ce intervenție a apelat
Bzi.ro
Imagini spectaculoase cu Andreea Esca în Grecia! „Cea mai lungă vacanță de când am carte de muncă!” – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
Ce avere are, de fapt, George Ţucudean. Fostul fotbalist devenit milionar vrea să construiască un castel într-un loc pitoresc din România
Capital.ro
Se schimbă cărțile de identitate din octombrie. Statul care trece la buletinul electronic
Playtech.ro
Condimentele care se pun în zacuscă pentru un gust special. Aşa procedau şi bunicile noastre
Adevarul
Scenariu de coșmar - Dronele din Polonia, doar o diversiune, România ar fi ținta reală. Șeful generalilor: „Acțiunea rușilor a fost deliberată”
wowbiz.ro
Doliu imens în lumea manelelor! A murit Ionuț Americanu. Cornelia, dansatoarea maneliștilor, a făcut publică vestea tristă
Economica.net
Când se schimbă banii în România?
Prosport.ro
Imaginile cu cea mai frumoasă hocheistă au stârnit controverse. „Abia dacă acoperă ceva”
kanald.ro
Preț carburanți luni, 15 septembrie 2025: Au crescut prețurile carburanților în întreaga țară! Cât costă un litru de benzină și motorină
Cancan.ro
S-a aflat! El este bărbatul care l-a ucis pe Auraș în lupta de stradă de la Craiova. Cu ce se ocupă tânărul
iamsport.ro
Criză la FCSB! Charalambous, dezvăluiri-bombă într-o discuție privată cu un oficial din Superliga
MediaFlux
Ministrul Apărării face declarații oficiale cu privire la plecarea românilor la războiul din Ucraina!
stirilekanald.ro
(P) Ghidul rebelului energetic: cum să îți reduci factura fără să renunți la Netflix și aer condiționat
substantial.ro
Ultimele 2 întrebări la care Charlie Kirk a răspuns. Ambele par a fi o coincidență cu asasinarea sa