Transformare ŞOCANTĂ: Un tânăr de origine latină a recurs la ZECI de operaţii estetice pentru a deveni COREEAN

Un tânăr de 25 de ani din Brazilia a fost a recurs la o transformare şocantă după ce s-a îndrăgostit de muzica pop din Coreea de Sud. Astfel, tânărul a recurs la zeci de operaţii estetice pentru a semăna vedetele asiatice.
Alina Costache
02 iun. 2014, 18:09
Transformare ŞOCANTĂ: Un tânăr de origine latină a recurs la ZECI de operaţii estetice pentru a deveni COREEAN

MaxFell, un tânăr blond cu ochii albaştri, a reuşit să îşi şocheze familia şi prietenii după ce a început să se opereze pentru a deveni asiatic. Mai mult, el şi-a luat numele de Xiahn, reuşind într-un final să îşi îndeplinească visul, potrivit Daily Mail.

Citeşte şi Surorile gemene care ÎMPART acelaşi BĂRBAT atât în dormitor, cât şi în afara lui: Facem totul ÎMPREUNĂ FOTO

Pasiunea bizară pentru această ţară a venit în momentul în care a stat mai multe luni în Asia, într-un schimb de experienţe în facultate. Bărbatul de 25 de ani a cheltuit mii de dolari pentru a da impresia că este din Coreea de Sud. Cu toate acestea, el este încântat de rezultat, declarând totuşi că transformarea nu este gata şi mai are de aşteptat până operaţiile vor fi vindecate în totalitate.

Citeşte şi „La 56 de ani arăt mai bine decât la 22”. Cum şi-a schimbat o femeie viaţa şi a devenit SEXY la bătrâneţe FOTO

Pornind de la culoarea şi forma ochilor, până la păr şi coafură, Xiahn seamănă perfect cu un coreean. 

DailyBusiness
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
Spynews
Transferul anului în televiziune! Denise Rifai a semnat cu Antena 1! Ce emisiune va prezenta
Fanatik.ro
Decizie de ultimă oră la FCSB pentru meciul decisiv cu FC Botoșani! Exclusiv
Capital.ro
Doliu în lumea televiziunii. Un cunoscut actor a murit. A dus o luptă aprigă cu cancerul: A căutat mereu să aducă lumină
Playtech.ro
Circulația pe banda specială de autobuz se lasă cu amendă de 1.600 de lei în România. Avertismentul STB pentru șoferii neatenți
Adevarul
Mai mulți fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au bătut cu bestialitate un adolescent de 19 ani. „Dacă avea cu câteva kilograme mai puţin, îi măturam creierii de pe asfalt”
wowbiz.ro
Mesajul pe care minorul de 13 ani l-ar fi trimis familiei lui Mario, la scurt timp după crimă. Plănuiesc sau nu părinții lui să îl scoată din țară: „Intenționează să ducă băiatul…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat din Buzău a fost împușcat la... Vezi mai mult
iamsport.ro
Fostul internațional, atac direct la Radu Banciu: ”Nu salută! E un mitocan desăvârșit”
MediaFlux
Sprijin lunar la facturile de energie și gaze. Ministrul Bogdan Ivan anunță pragul de venit pentru primirea banilor
stirilekanald.ro
Primele dezvăluiri făcute de criminalul de 13 ani în cazul uciderii lui Mario: „Mă teroriza”
Top 5 sloturi Yggdrasil