Ultima oră! S-a sinucis la scurt timp după ce a ieşit din închisoare. Decesul nu este considerat suspect

Ultima oră! S-a sinucis la scurt timp după ce a ieşit din închisoare. Informaţii de ultim moment! Este oficial. Poliţia nu consideră moartea ca a fi suspectă.
Alina Costache
04 iul. 2019, 12:38
Ultima oră! S-a sinucis la scurt timp după ce a ieşit din închisoare. Decesul nu este considerat suspect

O cunoscută avocată, care a fumat în avion și a jignit echipajul de bord, a murit la numai câteva zile după ce fusese eliberată din închisoare. Simone Burns, în vârstă de 50 de ani, s-ar fi sinucis în Beachy Head, din Anglia.

Avocata fusese eliberată, după ce a stat 6 luni în închisoare, fiind acuzată de rasism, în timpul unui zbor cu avionul, potrivit The Telegraph.

S-a sinucis fără să ştie că e însărcinată. Şocant despre cine este vorba: S-a aruncat în gol fără să spună nimic 

„Trupul femeii a fost găsit la Beachy Head și a fost identificată drept Simone Burns, din Hove. Decesul femeii nu este considerat ca fiind suspect”, a declarat un purtător de cuvânt al poliției.

Condamnarea femeii la închisoare a apărut după ce, în timp de se afla la bordul unui avion, ceruse 4 sticle de vin pentru micul dejun. Avocata a fost refuzată, iar apoi a început să jignească echipajul de zbor. Femeia a primit un avertisment verbal, iar apoi unul scris, însă comportamntul său a rămas la fel.

DailyBusiness
Isărescu avertizează: Tensiunile din Orientul Mijlociu cresc riscurile pentru economia României
Spynews
Probleme în Misiunea Artemis II! Ce s-a întâmplat la câteva ore după ce a decolat spre Lună
Fanatik.ro
Gigi Becali a vorbit 30 de minute la telefon cu Radu Miruță! Veste devastatoare pentru fanii Stelei: „L-am întrebat, nu știa”
Capital.ro
Elena Udrea a răbufnit. România are o mare problemă: O recunoaște Premierul Bolojan și o arată realitatea din sistem!
Playtech.ro
Guvernul reduce acciza la motorină cu 30 de bani. Benzinăriile, obligate să limiteze modificările de preț
Adevarul
Șeful Forțelor Navale Române: „Există motive care mă țin noaptea treaz”. Adevărul despre pericolul minelor marine și amenințarea Rusiei
wowbiz.ro
Rezultate autopsie Cristian Staicu. Ce au descoperit legiștii despre moartea medicului din București
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Anchetatorii iau in calcul 3 ipoteze în cazul medicului incendiat în propriul apartament. Apropiații fac dezvăluiri despre ultimele clipe din viața lui
iamsport.ro
BOMBĂ! Gigi Becali a vorbit cu ministrul Radu Miruță despre Steaua: ”A zis că așteaptă o ofertă”
MediaFlux
Candidat surpriză pentru mandatul de președinte al SUA. Cine se pregătește ca să preia Casa Albă
stirilekanald.ro
NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj