VIDEO Cum s-a răzbunat un primar reales, din Giurgiu, pe cei care nu l-au votat: Le-a scos cu buldozerul băncile din faţa porţilor

Un primar din judeţul Giurgiu s-a bucurat atât de tare că a fost reales, încât a decis să le dea o lecţie celor care nu l-au votat. Bărbatul s-a hotărât să facă un gest şocant, indiferent de consecinţe.
Romania TV
30 sept. 2020, 07:57
VIDEO Cum s-a răzbunat un primar reales, din Giurgiu, pe cei care nu l-au votat: Le-a scos cu buldozerul băncile din faţa porţilor

Este vorba despre Aurel Enache, primarul din localitatea Comana, județul Giurgiu. Deși a fost reales în funcția de primar, el a vrut să se răzbune pe oamenii care nu l-au votat oricum. Astfel, el a scos cu buldozerul băncile din fața porților celor care au votat cu altcineva.

Băieții aștia cărora le-am luat banca de la poartă au mers în fiecare zi în campanie, din partea unui independent și au spus că nu am făcut nimic”, a declarat edilul pentru B1 Tv. Totuși, primarul spune că va pune băncile la loc.

Video-ul în care una dintre bănci este scoasă cu buldozerul a devenit viral pe reţelele de socializare.

DailyBusiness
Tanczos Barna respinge ideea suspendării președintelui Nicușor Dan: „Un foc de paie, nu se va întâmpla”
Spynews
Tavanul unui hotel din Sibiu s-a prăbușit peste oamenii din piscina interioară. Planul roșu a fost activat de urgență
Fanatik.ro
Dezvăluiri fabuloase ale lui Ilie Năstase în cartea autobiografică: „Am avut 2.500 de femei!”. Cine l-a depășit pe „Nasty” în Topul Gagicarilor
Capital.ro
Elena Udrea își trăiește visul. Fostul ministru al Turismului se simte ca-n al nouălea cer. Unde a mers de ziua ei (FOTO)
Playtech.ro
Când ai voie să speli haine după Crăciun, potrivit tradiției. Ce spun preoții
Adevarul
Presa maghiară critică autostrada A7: „Proiectul ridică în continuare semne de întrebare”
wowbiz.ro
Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Cum influențează perioadele necontributive vechimea în muncă la pensie
iamsport.ro
Valentin Ceaușescu a provocat un scandal-monstru între Mitică Dragomir și Ion Crăciunescu: ”Nenorocitule! Te-am făcut arbitru, sunt nașul tău”
MediaFlux
De ce ne îngrășăm de sărbători. Nutriționistul Teodor Mălăncioiu demontează mituri
stirilekanald.ro
Crimă șocantă de Crăciun! Un bărbat de 36 de ani, ucis într-un scandal cu peste 20 de persoane. Victima a fost lovită în zona capului de 4 persoane, inclusiv un minor de 14 ani, pe care nu îi cunoștea
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend