What’s Up rupe tăcerea la doi ani de la divorţ: „Îți cer iertare că ți-am greșit, dar şi tu mi-ai greșit”

What’s Up rupe tăcerea la doi ani de la divorţ. Artistul a fost prezent în emisiunea lui Măruţă, de la Pro TV, fostul său naş de cununie, unde a fost îndemnat să îi ceară iertare Siminei, care şi ea se afla în culise.
Alina Costache
20 apr. 2021, 20:16
What’s Up rupe tăcerea la doi ani de la divorţ:
What’s Up rupe tăcerea la doi ani de la divorţ
What’s Up

What’s Up rupe tăcerea la doi ani de la divorţ

Fosta mea soție, mă bate nașu la cap, că altfel nu-ți ceream iertare public. Îți cer iertare că ți-am greșit și tu mi-ai greșit, nu trebuie să ne mai ascundem după măscuță, important este că am rămas prieteni, îți doresc să fii fericită. Nu-l mai lua pe nașu de naș, că e nașul meu”, a spus artistul.

Artistul şi-a refăcut viaţa extrem de repede, la doar câteva luni de la divorţ a confirmat că se iubeşte cu Alice Badea, colega lui de scenă. Nici relaţia lor nu a fost doar roz, au avut loc şi episoade de violenţă, când tânăra a apelat Poliția, spunând că partenerul său a devenit violent. Acum, însă, lucrurile merg foarte bine între ei, cel puţin aşa susţin ei.

Citeşte şi: What’s Up a comis-o din nou! La câteva luni după ce şi-ar fi agresat iubita, artistul a sărit să bată un tată cu un copil în braţe

What’s Up şi-a cerut iubita de soţie la 33 de zile de la prima întâlnire

Artistul a făcut gestul cel mare după 33 de zile de la prima întânire. Alice este profesoară de muzică şi co-fondator a două şcoli private de muzică din Bucureşti, colaborând cu mai multe vedete din România.

Tânăra nu are doar calităţi fizice remarcabile, este şi o violonistă talentată, ceea ce l-a fascinat pe artist. La o lună de relaţie, a decis să o ceară în căsătorie, marcând evenimentul nu printr-un inel, şi-au tatuat fiecare câte un fluture pe inelar, simbol al dragostei lor.

La 33 de zile de când ne-am cunoscut, am întrebat-o (avea 33 ani) «vrei să fii soția mea pe viață»? Ne-am făcut tatuaje fluturași amândoi pe deget. Nu m-a ținut niciodată un act împreună ce cineva. Noi am simțit că ne poate lega ceva, am făcut fluturașul ăsta, care e fragil ca dragostea”, a mărturisit solistul.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Sorinel Copilul de Aur și-a dus soția în vacanță, după scandalul cu fosta amantă! Ce destinație au ales
Fanatik.ro
Câți bani primește Universitatea Craiova pentru drepturile tv ale meciului retur cu KuPS. Exclusiv
Capital.ro
Restricții de circulație miercuri în șapte județe din cauza caniculei. CNAIR anunță unde nu vor putea circula vehiculele de peste 7,5 tone
Playtech.ro
Câți bani mai câștigă șoferii de Uber și Bolt după scumpirea motorinei şi benzinei. Sumele după taxe și carburant
Adevarul
„Soția s-a rănit într-un fier ieșit din saltea”. Vacanța de 2.380 de euro a unei familii de români într-un hotel de 5 stele din Turcia s-a transformat într-un coșmar
wowbiz.ro
„Să vă rugați pentru mine, am 5 tumori” Alina Pușcău, în lacrimi! Modelul internațional a lansat un apel, după ce a fost diagnosticată cu o boală gravă
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Român de 19 ani, MORT după ce a cules r... Vezi mai mult
iamsport.ro
Edi Iordănescu a numit cei doi jucători pe care regretă că nu i-a convocat la Euro 2024: ”Îmi pare rău, dar asta e situația”
MediaFlux
Amendă dacă vorbești pe speaker. Controale în autobuze
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România