Adela Lupşe, isterica de la „Vreau să sune telefonul”, revine pe TV cu o îşelătorie: „De ce nu staţi acasă? Nu vreţi să câştigaţi?”.

Adela Lupșe, “celebră” pentru “Vreau să sune telefonul”, prezintă duminică după-amiază, pe postul Etno TV, un program încadrat ca “divertisment”, un show în care oamenii sunt îndemnați să sune pentru a da soluțiile extrem, extrem de ușoare la "concurs".
Romania TV
24 mart. 2020, 14:40
Adela Lupşe, isterica de la

Am 2.000 de lei premiu! 2.000 de lei! “E un salariu, pe o lună, în România! Vreți să vă arăt eu soluția? Mai ales că mulți dintre voi poate nu mai lucrează o lună! Nu v-ar fi OK ca un salariu să vă vină așa în buzunar? Stați acasă, pe unde umblați!”, urlă prezentatoarea.

Adela Lupşe se agită pentru a genera apeluri, care sunt suprataxate, dar asta nu se vede pe ecran, scrie Paginademedia.ro.

Mecanismul înșelătoriei prezentat de sursa menţionată mai sus este:

– pe ecran este un “concurs” – numește cinci orașe de pe ecran. Soluția este extrem de ușoară, orașele se citesc cu ușurință. Și totuți, nu sună nimeni…

„Vreau să sune telefonuuuul”. „Isterica de la miezul nopţii”, Adela Lupşe, a ajuns o adevărată BOMBĂ SEXY GALERIE FOTO

– pe ecran este afișat un număr de telefon. Nimic despre vreo taxă suplimentară.

– zeci de minute, nimeni nu intră în direct

Dacă se apelează numărul de telefon de pe ecran, o voce direcționează către alt număr: “Pentru a participa, sunați la 1204. Repet: sunați la 1204.

Apoi la numărul 1204: “Ați sunat la Câștigați acum. Costul apelului este de 1 euro plus TVA. Puteți participa dacă ați împlini vârsta de 18 ani”. Telefonul se închide.

Imagini interzise cu ISTERICA DE LA TV. Ce face Adela Lupşe acum FOTO

Timp de o jumătate de oră, ea s-a agitat, dând impresia că nimeni nu sună, țipănd în platou: “Stați acasă! Pe unde umblați? Ce se întâmplă cu voi?

Vezi AICI video!

DailyBusiness
Ministrul Energiei convoacă Comandamentul Energetic Național, pe fondul vremii severe și al avariilor din rețea
Spynews
Valentin de la Mireasa o acuză pe Alina că nu îl îngrijește pe copilul lor: ”Mi-ai zis că te duci la agățat”
Fanatik.ro
A jucat 10 meciuri în Liga Campionilor în toamnă și poate fi înlocuitorul lui Adrian Șut la FCSB. Exclusiv
Capital.ro
Ilegal pentru cei care stau la bloc. Proprietarii nu pot face asta, nici măcar în propriul apartament. Se cere acordul asociației
Playtech.ro
Temperatura ideală în casă care previne înghețarea țevilor și reduce factura la energie
Adevarul
Ce se află sub gheața celei mai mari insule din lume. Pământul le-a ascuns aici dintr-un motiv anume
wowbiz.ro
Medicii au făcut anunțul despre Sofia Vicoveanca, după ce artista a suferit un infarct! Ce se întâmplă cu ea în aceste momente?
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Veronica si Dorobațu sunt câștigătorii „Casa iubirii” sezonul patru. Primele declarații după ce au intrat in posesia marelui premiu
iamsport.ro
De ce Mario Iorgulescu nu a luat niciodată legătura personal cu familia tânărului ucis în accidentul din 2019: ”E genul de persoană răzbunătoare”
MediaFlux
Anunț privind pensiile private din România! Veste pentru 8.4 milioane de români în 2026: Dublu faţă de acum trei ani
stirilekanald.ro
Femeie împușcată de 7 ori în fața copilului ei de 1 an! Doi indivizi mascați au intrat în locuință și au atacat-o fără milă! De necrezut ce a urmat
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend