Alex Dobrescu a bătut un reporter. Fostul iubit al Cristinei Cioran șochează din nou: „Este periculos pentru toți cei din jur, nu poate să rămână în libertate”

Alex Dobrescu a bătut un reporter. Fostul iubit al Cristinei Cioran este din nou în atenția presei, după ce a devenit violent la adresa unui bărbat. De câteva zile bune, actrița și tatăl fetiței își aduc tot felul de acuze, însă de această dată, bărbatul a mers prea departe.
Alina Costache
19 apr. 2024, 19:43
Alex Dobrescu a bătut un reporter. Fostul iubit al Cristinei Cioran șochează din nou:
Alex Dobrescu a bătut un reporter

Alex Dobrescu a bătut un reporter. Actrița respinge orice fel de mărturie negativă făcută de bărbat la adresa imaginii sale și spune că acesta este, într-adevăr, un om periculos. Acest lucru l-a demonstratși la ultima întâlnire cu reporterii show-ului Xtra Night Show, când l-a scuipat și îmbrâncit pe Horațiu, din echipa lui Dan Capatos.

Citește și: Cristina Cioran îl desființează pe Alex Dobrescu, după ce a spus că vrea să o crească singur pe fiica lor: „Să stea între cioburile lor”

Alex Dobrescu a bătut un reporter

Pe mine nu mă surprinde absolut deloc acest comportament, am încercat să cosmetizez cât am putut de bine și să spun că este un individ periculos, care nu poate să rămână în libertate. Foarte puțină lume a pus la îndoială ce am spus, cunoscându-mă pe mine, dau au fost și câteva voci care au spus că exagerez, că sunt eu o femei nu știu cum.

Mi se pare că a făcut un serviciu autorităților, pentru că voi ați înregistrat tot. Un comportament atât de deviant, periculos pentru toți cei din jur, nu pot decât să mă gândesc la copilul meul.”, a declarat Cristina Cioran, în cadrul emisiunii Xtra Night Show.

Asta sper și eu, să nu treacă neobservată asta. El nu a folosit cum trebuie această oportunitate pe care i-am oferit-o și noi.”, a completat și Dan Capatos.

Chiar dacă nu și-ar fi dorit să ajungă în acest punct și să-și facă viața personală atât de mediatizată, Cristina Cioran a ajuns să fie compătimită de o țară întreagă. Astfel, actrița își strigă disperarea în direct și roagă autoritățile să ia măsuri clare cu privire la fostul ei partener de viață.

Eu cred că ar trebui să-l aruncăm în groapa necunoscutului și să fim mai nepăsători cu privire la aparițiile lui.”, a mai spus Cristina Cioran.

Pe mine nu mă interesează viața lui fix deloc.”, a completat Dan Capatos.

Eu am fost mereu speriată, chiar dacă am încercat să ascund un pic. Nu-mi place să fiu în poziția de victimă și nu mi-a plăcut niciodată să apar cu problemele personale, am încercat să ofer publicului ceea ce și-a dorit, să fiu o persoană veselă, cu intenții bune. Nu-mi vine nici mie să văd ce se întâmplă, mă văd lovită nu doar de el, ci și de autorități, omul nu poate fi lăsat liber.

Eu astăzi am început să primesc telefoane după numere private din nou, mi-am dat seama că s-a întâmplat deja. L-am sunat pe Horațiu și l-am întrebat ce s-a întâmplat, el era surprins că eu știu asta. Când mi-a povestit, mi s-au înmuiat picioarele, mi s-a făcut rău. Eu în acest moment nu sunt în București din fericire. Sunt sigură că a trecut prin fața casei și a încercat ceva. După care m-am trezit că mi-a dat un like pe Instagram. Eu cred că poliția ar trebuie să facă ceva”, mai spune actrița.

DailyBusiness
Macron: Dialogul cu Putin ar trebui să aibă loc fără „prea mulți interlocutori, să fie un mandat clar”
Spynews
Top 10 cele mai sănătoase alimente din lume. Ele îți asigură aportul de vitamine de care ai nevoie
Fanatik.ro
Ce dialog uluitor a avut Gigi Becali cu Inteligenţa Artificială. Șocul a fost total: “Tu ești cel mai mare mincinos / Acolo e Satana!”
Capital.ro
Doliu în televiziune. Marele actor a murit. Lumea l-a iubit enorm și nu va fi uitat niciodată
Playtech.ro
Se poate cumula pensia din România cu cea din străinătate? Ce spune legea
Adevarul
Arma invizibilă ce provoacă sindromul Havana. Ce a pățit un cercetător care a testat pe propria piele un dispozitiv cu microunde
wowbiz.ro
Imagini cumplite de la priveghiul familiei moarte în accidentul din Iași! Diana va fi înmormântată ținându-și fetița în brațe: „Dacă te-ar fi cunoscut părinții tăi…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Au apărut primele imagini de la înmormântarea afaceristului Sorin Iacob, a soției și bebelușului lor. Cei trei au fost înhumați împreună
iamsport.ro
Fiul fostului mare internațional român se retrage din fotbal la doar 20 de ani: ”Îmi pare rău că nu a reușit. A avut aceeași lacună ca mine”
MediaFlux
Zelenski a luat o decizie radicală! Cerere de ultimă oră pentru Trump
stirilekanald.ro
VIDEO Tentativă de răpire în supermarket! Fetița de un an și jumătate a fost smulsă de lângă mama ei
Cercei pentru ținute de seară: Cum să creezi un look sofisticat