Angelina Jolie a suferit o cădere nervoasă

Angelina, care a regizat filmul "Land of Blood and Honey", povestea de iubire dintre  un soldat sârb şi o femeie bosniacă, spune că, la un moment dat, presiunea şi emoţiile au copleşit-o.
Romania TV
14 ian. 2012, 13:12
Angelina Jolie a suferit o cădere nervoasă

„Într-o zi, am avut o cădere emoţională totală. Eram în baie şi Brad m-a găsit plângând în hohote. Mi se părea că am o responsabilitate uriaşă, iar eu sunt foarte, foarte mică”, a declarat Angelina Jolie, potrivit libertatea.ro.

Angelina Jolie mai spune că nu îşi propusese niciodată să devină regizor şi că nici în ziua de astăzi nu poate spune cu lejeritate că ar fi asta.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Doliu în familia fraților Gavril. Cine este persoana dragă pe care au pierdut-o și ce mesaj a transmis Jean Gavril
Fanatik.ro
Fără milă! Jucătorul exclus din lot la derby-ul FCSB – Rapid: „Nu putem accepta așa ceva!”
Capital.ro
Raportul CSAT din 2024. De ce s-au anulat alegerile? Ce spune despre Călin Georgescu și Rusia
Playtech.ro
Meteorologii anunţă ninsori în Bucureşti de Crăciun. Zilele în care va fi zăpadă în Capitală
Adevarul
Cum poate exploata Ucraina vulnerabilitățile sistemului de apărare al Rusiei. Mutarea ce poate da o lovitură devastatoare capacităților Moscovei
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Prietenii lui Marco, gest impresionant chiar înainte de înmormântare. Postarea care a îndurerat pe toată lumea
iamsport.ro
Adi Popa și-a desființat fostul coleg de la FCSB: ”Am mai multe trofee decât are el goluri!”
MediaFlux
Armistiţiu de Crăciun, propus de Ucraina. Condiția ridicată de Kremlin
stirilekanald.ro
Un microbuz cu români, implicat într-un accident mortal pe autostrada A4 din Germania
Momente extrem de grele pentru Madalin Voicu. Familia, in centrul unei dureri profunde