Detalii ŞOCANTE apar în cazul morţii Cristinei Ţopescu: Medicii de pe ambulanţă nu au recunoscut-o!

Corpul Cristinei Ţopescu a fost greu de recunoscut de către medicii de pe ambulanţă, fiind deja într-o stare de degradare avansată.
Romania TV
13 ian. 2020, 09:11
Detalii ŞOCANTE apar în cazul morţii Cristinei Ţopescu: Medicii de pe ambulanţă nu au recunoscut-o!

Moartea Cristinei Ţopescu a fost raportată în seara zilei de duminică, puţin după ora 21, de o vecină care a fost alarmată de faptul că telefoanele acesteia erau închise, după o perioadă destul de lungă în care sunaseră în gol.

Echipajul de ambulanţă s-a deplasat la locuinţa din Tunari a Cristinei şi nu a putut face altceva decât să constate decesul, corpul femeii fiind deja într-o stare avansată de degradare, astfel că medicilor le-a fost greu să o recunoască. Încă nu se ştie exact când a survenit decesul, dar corpul vedetei a fost deja transportat la INML pentru efectuarea necropsiei, care va aduce lămuriri în acest caz, momentan învăluit în mister.

Din primele informaţii, corpul Cristinei a fost găsit în pat, în haine de noapte, fără urme de violenţă vizibile, astfel că pe lângă momentul morţii urmează să se determine şi cauza acesteia. 

Până la un verdict din partea autorităţilor, ochii sunt îndreptaţi către pagina de Facebook a Cristinei, care este administrată de prietena care a şi alertat serviciul 112 şi care a promis că va oferi în cursul zilei de azi noi informaţii privind ultimele luni de viaţă ale prietenei sale.

Citeşte şi: Cristiana Ţopescu a murit. În 1989 a vrut să fugă din ţară

DailyBusiness
PSD declanșează criza guvernamentală. Miniștrii își dau demisia în bloc, iar Guvernul Ilie Bolojan, sub presiunea unei moțiuni de cenzură
Spynews
Betty Salam s-a întors la băiatul ei! Cum a apărut artista alături de Matthias
Fanatik.ro
Ce sport a practicat Donald Trump când era tânăr. Puțini oameni știu că două echipe uriașe au vrut să-l recruteze
Capital.ro
Reguli stricte pentru românii care scot numerar de la bancomat. Băncile impun limite. Tranzacțiile se raportează automat
Playtech.ro
Subvenții noi în agricultură: Românii care cultivă usturoi şi cartofi primesc bani de la stat. Care este ajutorul financiar oferit fermierilor
Adevarul
Un animal ciudat a ieșit dintr-o pădure din vestul Ucrainei, aproape de granița cu România. Reacțiile apărute pe internet
wowbiz.ro
Dinu Iancu-Sălăjanu a fost plasat sub control judiciar! Primele imagini cu politicianul, după perchezițiile DNA
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
VIDEO Momentul în care o tânără de 28 de ani lovește cu mașina două femei aflate pe trecerea de pietoni, în Neamț
iamsport.ro
Dan Diaconescu, ofertă pentru Radu Banciu: ”Vă dau dublu cât câștigați! Mi s-a părut întotdeauna că sunteți o voce specială, aparte”
MediaFlux
Secretul mașinii care-l însoțește pe Putin. Președintele Rusiei se teme de un asasinat VIDEO
stirilekanald.ro
Doliu în rândul medicilor. Doctorița care a salvat mii de copii a murit
NEWS ALERT Un camion a fost cuprins de foc pe autostrada A1, în Hunedoara