Bogdan Ionescu, fostul soț al Elenei Băsescu, este un tătic extrem de dedicat. Ultimele imagini apărute cu acesta spun mai mult decât o mie de cuvinte. Bărbatul stă liniștit pes scaun, în timp ce mezina familiei îi aranjează părul cărunt cu seriozitatea unui copil de grădiniță.
Recent, Bogdan Ionescu a petrecut câteva zile la mare împreună cu cei doi copii pe care îi are are din căsnicia Elena Băsescu. Cei trei s-au bucurat de soare și de plajă, de mare și de momentele simple petrecute împreună. Acum, atenția s-a mutat asupra mezinei sale, care a primit propriul său moment special.
Fostul ginere al lui Traian Băsescu este tatăl a trei copii și a demonstrat în repetate rânduri că încearcă să fie un părinte implicat. Din mariajul cu Elena Băsescu au rezultat doi copii, Sofia și Traian Jr., iar după încheierea căsniciei cei doi au continuat să colaboreze pentru creșterea lor.
Citește și: Cătălin Botezatu a aterizat cu elicopterul la un eveniment ţinut la Bacău. „Să nu vin eu să o văd pe iubita mea, Lore?”
Ulterior, Bogdan Ionescu și-a refăcut viața alături de o altă femeie, iar familia s-a mărit cu venirea pe lume a micuței Annelise, care acum are patru ani.
De fiecare dată când programul îi permite, omul de afaceri își împarte timpul între cei trei copii, fie că este vorba despre vacanțe, ieșiri în oraș sau pur și simplu după-amieze petrecute acasă, în familie.