Ioana Tufaru şi-a internat soţul la spital cu afecţiuni grave. Riscă să fie infectaţi cu virusul Covid-19

Ioana Tufaru și-a internat soțul în spital cu probleme la plămâni. și-a anunțat prietenii, pe facebook, că se simte cu „inima frântă”, după ce a postat locația în care se afla alături de partenerul ei de viață, Ionuț Mardare.
Romania TV
28 mai 2020, 06:29
Ioana Tufaru şi-a internat soţul la spital cu afecţiuni grave. Riscă să fie infectaţi cu virusul Covid-19

Ei au ajuns la Spitalul de Pneumoftiziologie Sfântul Ștefan, din București, iar fanii au fost extrem de îngrijorați, mai ales că Ioana nu a dat mai multe detalii legate de vizita la unitatea spitalicească.

Citeşte şi S-a aflat ADEVĂRUL despre MOARTEA Andei Călugăreanu. Artista suferea de o BOALA GRAVĂ, iar DURERILE au împins-o spre SINUCIDERE

„Ce s-a întâmplat Ioana ???…. Ce ați pățit?! Doamne ferește!! Sunteți bine?! Mă sperii!!”, au postat amicii apropiați ai Ioanei Tufaru. „Soțul meu, niste probleme! O pneumonie, se pare, l-am internat!”, a explicat Ioana.

„Imi pare rau, aveti grija…sper sa-i faca si testul de covid..(ca asa e procedura..cica) sanatate maxima!!!”, a reacționat o altă amică, îngrijorată de faptul că cei cu afecțiuni la plămâni sunt mai expuși la coronavirus, după cum s-a anunțat în timpul pandemiei. „Nu știu! O să vedem!”, a încheiat Ioana Tufaru.

Ioana Tufaru, scandal monstru din cauza lui Gigi Becali

Ioana Tufaru a reacţionat vehement pe pagina sa de socializare după ce amicii ei virtuali și-au permis să vorbească urât despre Gigi Becali, cel care i-a oferit o casă în care să locuiască.

Gigi Becali a declarat acum ceva timp că ar eutanasia animalele fără adăpost, în contextul în care mai mulți copii sau alte persoane au fost mușcate de câini. Una dintre prietenele virtuale ale Ioanei Tufaru a postat un mesaj dur la adresa lui Gigi Becali în care spune că „dacă construiești 10 biserici nu înseamnă că ești creștin”, și că afaceristul ajută oamenii de fațadă, oameni care ies la cerșit cu copii mici și fură din magazine.

Dana Budeanu l-a luat în vizor pe Gigi Becali. „E singurul bărbat din România care face asta”

Ioana Tufaru a reacţionat imediat un mesaj pe pagina sa de Facebook în care o pune la zid pe cea care și-a permis să scrie asemenea lucruri despre Gigi Becali. Latifundarul i-a dat o garsonieră în care să locuiască, să nu mai stea pe străzi, în plus, îi plătește și toate cheltuielile lunare la locuință.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Fosta amantă a lui Sorinel Copil de Aur a trecut la amenințări: “Nu mi-e frică de pușcărie”
Fanatik.ro
Fanii Rapidului, ironii după umilința trăită de FCSB în Conference League: ”AU..DA ce seară frumoasă!”
Capital.ro
Cât trebuie să câștige un român pentru o casă de 1 milion de euro. Diferența uriașă față de Europa
Playtech.ro
Amenda pe care mulți șoferi încă o calculează greșit. Cât plătești din iulie 2026 pentru cele mai comune abateri
Adevarul
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei care a marcat politica României moderne. Avea 87 de ani
wowbiz.ro
Medicii au stabilit cu ce boală se confruntă, de fapt, Miruna! Adolescenta în vârstă de 18 ani se află în stare gravă, după ce a contractat o bacterie pe litoral
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Primarul unei comune din Alba, găsit fără viață în podul casei. Și-ar fi pus capăt zilelor
iamsport.ro
Victor Becali a dat cărțile pe față în legătură cu ”ruptura” dintre el și vărul Gigi: ”Mărginași cărora le place să se trezească vorbind!”
MediaFlux
Horoscop 31 iulie 2026. Vinerea neagră a zodiacului! Ghinion, tensiuni și probleme pentru mai mulți nativi
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România