Previziuni karmice 14-20 decembrie 2015. 3 zodii vor avea TOTUL sau NIMIC

Previziuni karmice 14 – 20 decembrie 2015. 3 zodii vor avea TOTUL sau NIMIC. Urmează o săptămână a oportunităţilor pentru trei semne zodiacale. Va fi o perioadă a lui „Totul sau nimic” deoarece se vor schimba foarte multe lucruri la nivel profesional. Află cum stai cu karma între 14 şi 20 decembrie 2015!
Romania TV
14 dec. 2015, 14:10
Previziuni karmice 14-20 decembrie 2015. 3 zodii vor avea TOTUL sau NIMIC

Previziuni karmice 14 – 20 decembrie 2015. Nu, nu e vorba despre o incoerenta a astrelor aici, ci este vorba despre faptul ca lucrurile vor fi in degringolada totala pentru trei nativi. Unele dintre zodii vor avea de pierdut mult si de castigat. Cei care au multi bani acum, s-ar putea ca din neatentie sa ii piarda pe toti, iar cei care nu au isi maresc sansele de a-si creste buzunarele.

Citeşte şi  HOROSCOP 2016: Mari cumpene se anunţă în zodiacul evreiesc

ZODIILE CARE POT AVEA TOTUL SAU POT PIERDE TOT

1. BERBEC – Saptamana 14 – 20 decembrie iti va pune in fata o serie de oportunitati pe care cu greu le vei putea refuza. Unele dintre ele sunt pline de capcane, asa ca fii foarte atent la tot ce se intampla.

2. CAPRICORN – Cu banii vei avea o mare problema in perioada ce vine. Va trebuie sa economisesti niste sume serioase daca nu vrei sa pierzi totul din pura prostie.

Citeste in continuare pe TeoTrandafir.com

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Jucătorul pierdut gratis de UTA și-a găsit echipă în SuperLiga. Cu cine semnează puștiul cu o poveste de film. Exclusiv
Capital.ro
Românii, peste media UE la ore lucrate: diferențe majore între statele europene
Playtech.ro
România se împrumută tot mai mult. Cum te afectează creșterea datoriei externe la rate, taxe și prețuri
Adevarul
Rusia ar pierde războiul din Ucraina, iar Putin devine tot mai imprevizibil și mai periculos
wowbiz.ro
Adi Sînă, acuzat de fostul coleg de la Akcent, Sorin Brotnei, că a destrămat trupa. Declarații explozive: „El lua mai mult și voia mai mult”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Băiat de 14 ani, înecat într-un iaz din Dorohoi. Medicii nu l-au mai putut salva
iamsport.ro
A distrus o națională de la CM 2026: ”Catastrofală, cea mai grețoasă echipă! Nici România lui Edi Iordănescu nu juca mai rău, era exclusă dacă exista un vot al publicului”
MediaFlux
Românii vor fi urmăriți direct de ANAF. Baze de date la dispoziția Fiscului
stirilekanald.ro
VIDEO PNL a decis să nu susțină guvernul Tomac. Ilie Bolojan: „Nu are puterea să continue reformele necesare”
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți