Chef Florin Dumitrescu a gătit pentru Indila

Aflată la Bucureşti, unde a susţinut două concerte explozive, Indila a dorit ca după eveniment să se răsfeţe cu preparate culinare tradiţionale. Pentru că prima dată trebuie să fie un moment special, cântăreaţa a ales să mănânce la restaurantul lui chef Florin Dumitrescu.
Romania TV
08 dec. 2014, 14:27
Chef Florin Dumitrescu a gătit pentru Indila

Florin Dumitrescu, unul dintre cei mai controversaţi juraţi de la show-urile culinare, i-a gătit personal cântăreţei franceze. Indila a fost răsfăţată cu un plating de paste cu fructe de mare, iar după ce a servit preparatul, cântăreaţa a dorit să-l cunoască pe chef.

Şi-a călcat pe inimă şi a recunoscut. Ce NU ştie să gătească chef Florin Dumitrescu

După ce au făcut cunoştiinţă şi au schimbat câteva cuvinte, chef Florin a făcut şi o fotografie cu Indila pe care a postat-o imediat pe pagina sa de Facebook.

„O surpriză plăcută în seara asta! Dintre toate restaurantele din Bucureşti, Indila a ales să ia masa la noi. E simpatică, talentată, iar fiica mea o adoră!”, a fost mesajul scris de Florin Dumitrescu la poză.

De asemenea, Florin Dumitrescu a declarat pentru SpyNews că: „A fost o reală plăcere să o cunosc personal pe Indila şi, mai ales, să îi gătesc. I-a plăcut foarte mult mâncarea şi mă bucur că ales să mănânce în restaurantul nostru. Am stat puţin de vorbă şi i-am povestit că Ava, fiica mea, este o mare fană a muzicii sale: de câte ori îi aude piesele se opreşte din joacă, vine repede la televizor şi începe să danseze”.

Citeşte şi  Florin Dumitrescu va fi tată din nou. Chef-ul de la Hell’s Kitchen, declaraţii emoţionante

DailyBusiness
RO-Wine: Vinuri din 15 țări și trei zile în care Bucureștiul devine, din nou, capitala vinului internațional
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
De câte ori s-a băgat Mihai Rotaru peste antrenorul Craiovei: “De 3 ori în 13 ani!” Patronul Universității a dezvăluit ce discuții a avut cu tehnicienii
Capital.ro
Lege la bloc în toată România. Proprietarii de apartamente, obligați la plată. Vecinii pot obține despăgubiri zeci de mii de lei
Playtech.ro
Cât câştigă o menajeră în Bucureşti. Salariul poate depăşi 10.000 de lei în anumite condiţii, în 2026
Adevarul
SURSE Cei trei tehnocrați din mintea lui Nicușor Dan. De ce ezită președintele
wowbiz.ro
Răsturnare de situație în cazul crimei din Bihor! Tatăl Alisiei a făcut publice ultimele mesaje ale adolescentei ucise: „Nu mă lasă în pace”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Boala care bagă spaima în părinți. Spitalele din România înregistrează tot mai multe cazuri în rândul copiilor
iamsport.ro
”A zis că retrogradează și a plecat”. Prunea s-a dezlănțuit la adresa unui antrenor român: ”Bă, băiatule, eu nu te-aș mai lua niciodată! Cum să pleci când arde casa?!”
MediaFlux
DIGI, anunț pentru toți clienții din România! Decizia a venit după șapte ani. Intră în vigoare de miercuri, 27 mai
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi