Raluca Dumitru de la Survivor: „Am primit oferte de mii de euro de la bărbaţi, ca să ies cu ei”

Raluca Dumitru, noua concurentă de la Survivor România, este cunoscută publicului larg. Deşi în ultima vreme s-a retras din lumina reflectoarelor, aceasta a cochetat cu televiziunea, a fost asistentă TV la diferite emisiuni.
Alina Costache
12 apr. 2021, 09:53
Raluca Dumitru de la Survivor:
Raluca Dumitru este noua concurentă de la Survivor România

Raluca Dumitru de la Survivor a oferit cele mai intime detalii din viaţa ei. În urmă cu câțiva ani, bruneta povestea că este o femeie curtată, care nu primește doar complimente din partea bărbaților, ci și mii de euro pentru a se întâlni cu ei.

Citeşte şi: Irina Ceban de la Survivor ascunde o mare dramă. A fost agresată de iubitul milionar: „Mi-a fost frică”

Raluca Dumitru de la Survivor: „Primesc oferte, sume mari de bani”

Sunt curtată, atât pe stradă, la semafor, când parchez mașina și traversez pe trecerea de pietoni sau pe Facebook. Am fost cerută în căsătorie de mai multe ori. Primesc tot felul de complimente: că sunt visul lui, mai sunt și bărbați care nu neapărat că îmi vorbesc frumos, se iau de mine.

În primul rând, primesc oferte, sume de bani, de a ieși cu ei sau de a merge la ei acasă. Mi s-a spus că îmi dă 2000 de euro, vacanțe. Am primit (n.r. oferte) și 5.000 și 7.000 să ies cu ei, să mergem în vacanțe.

Am mai primit oferte indecente și de la femei, chiar și în club. Ea, având iubit, mi-a spus că îi place foarte mult de mine. M-a urmărit toată seara și a zis că dorește să o însoțesc acasă cu iubitul ei‘, povestea Raluca Dumitru, noua concurentă de la Survivor.

Raluca Dumitru a povestit că a refuzat ofertele care i s-au făcut și a spus că nu ar accepta nici oferte cu sume mai mari de bani. „Eu negociez sume de bani pe joburile pe care le fac: pe ședințele foto, pe fimări. E mai bine să refuz și să primesc oferte în continuare, că poate ceva opresc până la urmă”, spunea ea râzând.

DailyBusiness
FMI și Banca Mondială revizuiesc drastic prognozele pentru România. Creștere economică aproape înjumătățită în 2026
Spynews
Meko, acuzat că a furat mașina pe care i-o vânduse unui băiat! Declarații halucinante
Fanatik.ro
Replica genială a lui Cristi Chivu pentru prezentatoarea TV care s-ar iubi cu șeful Interului: ”Dacă spun, mă dau afară!”
Capital.ro
Reguli pentru proprietarii de apartamente. Se obține acordul scris al vecinilor și coproprietarilor. Situațiile în care actele pot fi anulate
Playtech.ro
Românii au luat cu asalt piaţa joburilor. Aplică în masă, dar sunt mai puţine locuri de muncă. Ce domenii mai angajează
Adevarul
Aventurile unui pompier cu doua prostituate. Lipsa erecției l-a adus în fața instanței, acuzat și de tâlhărie
wowbiz.ro
Ultimul mesaj transmis de designerul Eugen Olteanu. Ce se ascunde în spatele morții fulgerătoare la doar 42 de ani: „Ai zis că o să învingi și asta”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Incident grav la metroul din București! O bucată de tavan a căzut în tunel, între stațiile 1 Mai și Jiului
iamsport.ro
Gică Hagi, desființat de fostul conducător din fotbalul românesc: ”El crede că suntem imbecili. Chiar avem față de papagali?”
MediaFlux
Cele mai frumoase urări, mesaje și felicitări de Sf. Gheorghe 2026. Cui îi spunem la mulți ani în 23 aprilie
stirilekanald.ro
Doliu în rândul medicilor. Doctorița care a salvat mii de copii a murit
NEWS ALERT Un camion a fost cuprins de foc pe autostrada A1, în Hunedoara