Românul de 22 de ani care s-a sinucis live pe Facebook, mesaj cutremurător pentru părinţi. De ce a recurs la teribilul gest FOTO

Tânărul român care a provocat intenţionat un accident devastator pe un drum din Germania a murit. Băiatul de doar 22 de ani, pe nume Claudiu, a intrat intenţionat cu duba pe care o conducea într-un TIR cu 170 km/h.
Iulian Tudor
07 aug. 2019, 06:26
Românul de 22 de ani care s-a sinucis live pe Facebook, mesaj cutremurător pentru părinţi. De ce a recurs la teribilul gest FOTO

Cu puțin timp înainte de a muri, Claudiu, românul care s-a sinucis live pe Facebook după ce a lăsat un mesaj de adio pentru părinții lui în care le-a mărturisit acestora că motivul pentru care alege să se sinucidă este faptul că iubita lui l-a părăsit pentru altcineva postase, cu puțin timp înainte să moară, o fotografie cutremurătoare pe Facebook, scrie spynews.ro.

Citeşte şi Germania restabileşte controalele la graniţe. Un copil de 8 ani a fost ucis la frontiera cu Elveţia de un bărbat din Eritreea

Băiatul încărcase pe rețeaua de socializare o fotografie cu un bărbat care stă la plajă și în ciuda tuturor femeilor sexy care trec pe lângă el, atenția sa este îndreptată doar către un tablou cu fotogarfia soției sale. Din acest lucru înțelegem că românul care s-a sinucis live pe Facebook își iubea foarte mult iubita și nu a putut suporta faptul că aceasta l-a părăsit pentru altcineva.
Accident cumplit, transmis live pe Facebook

Băiatul s-a urcat la volanul autovehiculului său şi a lovit în plin, fără niciun regret, TIR-ul din faţa sa. Totul s-a întâmplat în timp ce făcea un live pe Facebook.

Impactul a fost devastator, însă Claudiu nu a murit pe loc. El a fost dus la spital în comă, acolo unde a fost ţinut în viaţă de aparate timp de 15 ore. Din păcate, medicii nu au mai putut să-i salveze viaţa, potrivit presei din străinătate. Claudiu avea 22 de ani şi plecase la muncă în străinătate pentru o viaţă mai bună. Visurile lui s-a sfârşit, însă, odată cu decizia teribilă de a-şi pune capăt zilelor.

DailyBusiness
Bolojan promite sprijin pentru peste 400 de persoane afectate de explozia din Rahova: 45 de locuințe sunt asigurate
Spynews
Explozia de la blocul de pe Calea Rahovei ar fi fost provocată de o acumulare de gaze. Cineva ar fi dat drumul la alimentare la o zi după ce a fost oprită
Fanatik.ro
Adevăratul motiv pentru care Denis Alibec a răbufnit la adresa suporterilor FCSB: „Vorbea urât și la vestiare!”
Capital.ro
Adevărul despre mezelurile, sucurile și pateurile cu brânză din magazine. Ce mănâncă și beau românii, de fapt, în fiecare zi
Playtech.ro
Care este banda pe care trebuie să stea maşina pentru a întoarce corect în sensul giratoriu?
Adevarul
Un șofer a murit carbonizat în propria mașină: designul „modern” al ușilor a împiedicat salvarea
wowbiz.ro
Durere fără margini la Curtea de Argeș. Femeia ucisă pe trecerea de pietoni din Berceni a fost înmormântată. Imaginile cu băiatul cel mare sunt sfâșietoare: „O aștepta să vină la școală…”
Economica.net
Ce se va întâmpla cu preţurile - Anunţ pentru toţi românii
Prosport.ro
Imaginile cu legendara femeie din ring, considerate „prea hot pentru internet”
kanald.ro
Tragedie în Piatra Craiului! O femeie de 29 de ani a murit după ce a căzut 300 de metri de pe un versant abrupt
Cancan.ro
Ce posta Vasilica Enache înainte să fie ucisă în Rahova! Mesajul premonitoriu: 'Când murim…'
iamsport.ro
BREAKING | Surpriză: un antrenor din SuperLiga, noul favorit să o preia pe U Cluj! Cine le-a luat fața lui Bergodi și Mutu
MediaFlux
Vechimea în muncă și contribuțiile la pensie. Cum se poate verifica totul online
stirilekanald.ro
„Probabil, cu această ocazie, se vor face controale masive”. Ipoteze în cazul exploziei de pe Calea Rahovei
substantial.ro
Când sunt Moșii de toamnă în 2025