tvr

Băsescu: A fost rău că nu am dus niciun ban din privatizări în kilometri de autostradă
27 oct. 2011, 19:16

Băsescu: A fost rău că nu am dus niciun ban din privatizări în kilometri de autostradă

Preşedintele Traian Băsescu a declarat, joi, la TVR, că este adept al privatizării, dar nu al vânzării cu orice preţ,…
TVR strânge punga: angajaţii rămân fără bonuri de masă, 30% din parcul auto intră în conservare
14 oct. 2011, 16:12

TVR strânge punga: angajaţii rămân fără bonuri de masă, 30% din parcul auto intră în conservare

Conducerea TVR a anunţat, vineri, că a luat măsuri de reducere a cheltuielilor instituţiei, respectiv bonurile de masă acordate angajaţilor…