VISURI LA CHEIE 3 noiembrie 2021 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING PRO TV. Povestea cutremurătoare a Sarei: Am înțeles devreme că, pentru mama mea, copilul era alcoolul!

În viața unui copil, cea mai importantă persoană pentru el este mama lui. Modul în care are grijă cea care îi dă viața urmărește fiecare pas al celui pic pe drumul care și-l clădește pe viitor.
Alina Costache
03 nov. 2021, 14:34
VISURI LA CHEIE 3 noiembrie 2021 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING PRO TV. Povestea cutremurătoare a Sarei: Am înțeles devreme că, pentru mama mea, copilul era alcoolul!
VISURI LA CHEIE 3 noiembrie 2021

VISURI LA CHEIE 3 noiembrie 2021. Sara e tânăra pentru care mama ei nu și-a îndeplinit îndatoririle de părinte. Miercuri, la ora 20.30, vom afla întreaga poveste de viația a fetei.

VISURI LA CHEIE 3 noiembrie 2021 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING PRO TV. Povestea cutremurătoare a Sarei: Am înțeles devreme că, pentru mama mea, copilul era alcoolul!

„Mama mea, încă de când eram mică, a avut problem cu alcoolul. Am înțeles devreme că, pentru mama mea, copilul era alcoolul”.

Rolul de mamă l-a preluat bunica fetei, care a avut grijă de ea și care s-a străduit să-i ofere tot ce a putut ca să suplinească lipsa fiicei ei. Femeia i-a oferit iubire, înțelegere, dar nu a reușit niciodată să-i ofere un confort decent de trai.

„E plin de mucegai. Incredibil ce aveți aici! E plin de mucegai.  E strat de mucegai aici!”, va spune Dragoș Bucur după ce va descoperi ce va vedea locuința. Subsolul blocuilui este indundat, iar toate problemele se resimt în garsoniera celor două.

„Lux pentru mine înseamnă să am apă caldă și căldură în apartament, dar cu toate acestea bunica, unchiu și mătușa mea m-au făcut să nu mă simt diferită față de ceilalți copii”, le va povesti tânăra arhitecților.

Cele mai bune cifre miercuri le-a scos Pro TV. Peste 1,5 milioane de români au urmărit ediţia de aseară a emisiunii Visuri la cheie.

Antena 1, cu Asia Express, era doar pe locul trei în ţară cu 1.161.000 de privitori. Mai bine s-a clasat Kanal D, cu serialul Doctorul minune – 1.285.000 de urmăritori.

Omid Ghannadi este fostul architect de la „Visuri la cheie” și unul dintre cele mai îndrăgite personaje de pe micul ecran. Deși mulți se aștepatu să îl revadă și în acest sezon, locul lui a fost ocupat de altcineva.

„Recunosc că sunt un pic iritat când aud că acest proiect, „Visuri la cheie”, este doar o platformă care facilitează facerea de bine pentru oamenii nevoiași. Sigur, 13 familii nevoiașe rămân la finanul fiecărui sezon cu un cămin frumos și asta este minunat.

Am mai tot spus-o: vorbim totuși despre o emisiune, o producție tv, unde fiecare dintre noi are de câștigat câte ceva. Niciunul nu am făcut acest proiect pe bază de voluntariat, deci nu pot spune că fac loc colegilor să poate face un bine, un bine poți face în fiecare zi, nu ai nevoie de această emisiune pentru a contribui la îmbunătățirea societății.”, a spus el.

Citește și: VISURI LA CHEIE 27 octombrie 2021 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING PRO TV. Povestea tinerilor care și-au lăsat viața de oraș pentru a trăi într-un sat uitat de lume!

DailyBusiness
RO-Wine: Vinuri din 15 țări și trei zile în care Bucureștiul devine, din nou, capitala vinului internațional
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
De câte ori s-a băgat Mihai Rotaru peste antrenorul Craiovei: “De 3 ori în 13 ani!” Patronul Universității a dezvăluit ce discuții a avut cu tehnicienii
Capital.ro
Lege la bloc în toată România. Proprietarii de apartamente, obligați la plată. Vecinii pot obține despăgubiri zeci de mii de lei
Playtech.ro
Cât câştigă o menajeră în Bucureşti. Salariul poate depăşi 10.000 de lei în anumite condiţii, în 2026
Adevarul
SURSE Cei trei tehnocrați din mintea lui Nicușor Dan. De ce ezită președintele
wowbiz.ro
Răsturnare de situație în cazul crimei din Bihor! Tatăl Alisiei a făcut publice ultimele mesaje ale adolescentei ucise: „Nu mă lasă în pace”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Boala care bagă spaima în părinți. Spitalele din România înregistrează tot mai multe cazuri în rândul copiilor
iamsport.ro
”A zis că retrogradează și a plecat”. Prunea s-a dezlănțuit la adresa unui antrenor român: ”Bă, băiatule, eu nu te-aș mai lua niciodată! Cum să pleci când arde casa?!”
MediaFlux
DIGI, anunț pentru toți clienții din România! Decizia a venit după șapte ani. Intră în vigoare de miercuri, 27 mai
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi