Claudia Pătrăşcanu, cuvinte dure la adresa soţului ei, Gabi Bădălău. Ce acuze îi aduce: „Îmi dă un salariu minim pe economie”

Claudia Pătrăşcanu şi Gabi Bădălău sunt într-o relaţie bună datorită celor doi copii pe care îi au împreună. După ce au fost văzuţi împreună cu micuţii la munte, cârcotaşii au început să vorbească despre pretenţiile vedetei legate de pensia alimentară.
Romania TV
20 ian. 2020, 12:32
Claudia Pătrăşcanu, cuvinte dure la adresa soţului ei, Gabi Bădălău. Ce acuze îi aduce:

Claudia a transmis un mesaj, în care a precizat că nu are aşteptări de la soţul ei, Gabi Bădălău, lăsând să se înţeleagă faptul că pensia alimenatară pe care o primeşte de la tatăl copiilor este foarte mică.

S-a scris în presă că aștept avere și pensie alimentară că să-mi reconsolidez carieră… păi dacă ar fi fost așa… așteptăm nu?!  N-am ajuns nici măcar la primul termen dat de către instanța pentru divorț.

Din fericire, nu am așteptări nici de la soțul meu, nici de la instanța! Ce așteptări aș putea să am dintr-un salariu minim pe economie al soțului meu???  Mi-am demarat singură proiectele pentru traiul și binele nostru. Îmi iubesc copiii cel mai mult pe lumea asta și tot ce fac , voi face pentru ei și pentru confortul lor, să le fie cel mai bine!!!!

Citeşte şi: Cum a umilit-o Gabi Bădălău pe Claudia Pătraşcanu chiar de Anul Nou. I-a acoperit faţa cu un emoticon

După ce am fost dați afară din casă, tatăl copiilor mei nu a avut niciodată restricții să-i viziteze la domiciliul meu din Agigea, doar că i-a vizitat când a avut timp și dispoziție, că era drumul lung pentru el. Pentru confortul copiilor mei, de a fi mai aproape de tatăl lor și a nu mai fi supuși la naveta Bolintin-Agigea, am ales să ne mutăm la București, fără să aștept averi și pensii alimentare.

Nu am solicitat nimic pentru mine personal, NICIODATĂ, a fost alegerea soțului meu calea judecătorească. Acum , să decidă legea și orice va decide va fi tot pentru copiii mei, pentru că în primul rând ei merită TOT, pe lumea asta. Este normal că eu, că mama să fac ce-mi stă-n puteri pentru ei.

Până în prezent, consider că doar de liniște și pace au nevoie sufletele mele minunate, atât! Restul am eu grijă s-o ducem bine… până la pensia mea, nu până la a lor (din partea tatălui) ‘, este mesajul transmis de Claudia.

Citeşte Şi: Nora lui Bădălău a fost înşelată cu „Prinţesa”. Claudia Pătrăşcanu face dezvăluiri picante după divorţ

Detalii despre divorțul de Gabi Bădălău

Claudia Pătrașcanu a vorbit despre divorțul neașteptat de Gabi Bădălău, bărbatul alături de care are doi copii. Invitată la un post de televiziune, cântăreața a dezvăluit că a fost data afară din vila din Bolintin Vale, unde locuia împreună cu soțul și cu micuții lor.

Adevărul este că am fost dați afară din casă. Împreuna cu copiii, am fost dată afară din casă… Am fost dați afară din casă, iar acest lucru îl poate confirma Serviciul de Poliție 112 unde eu am sunat în aceea seară să îmi trimită un echipaj de poliție”, a declarat Claudia Pătrășcanu.

DailyBusiness
Plafonarea gazelor expiră de la 1 aprilie. Bogdan Ivan: „Nu ar trebui să existe scumpiri, avem mecanisme de protecție”
Spynews
Ionuț Cercel este un soț strict! Ce i-a interzis partenerei sale să facă
Fanatik.ro
Alexandru Băluță, aproape de revenire! Cu ce echipă ar putea să semneze
Capital.ro
Fidelis 2026. Românii pot câștiga bani mai mulți decât la bancă. Statul nu le ia impozit
Playtech.ro
Singura literă din alfabet cu care nu se încheie niciun cuvânt în limba română. Nu este vorba despre w sau y
Adevarul
Avionul lui Netanyahu părăsește Israelul, iar SUA evacuează o bază militară din Orientul Mijlociu . „Intervenția militară” a lui Trump în Iran este „posibilă în următoarele 24 de ore”
wowbiz.ro
Medicii au făcut anunțul despre Sofia Vicoveanca, după ce artista a suferit un infarct! Ce se întâmplă cu ea în aceste momente?
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Veronica si Dorobațu sunt câștigătorii „Casa iubirii” sezonul patru. Primele declarații după ce au intrat in posesia marelui premiu
iamsport.ro
Nicu Gheară a dat ordinul: ”Te duci și faci echipă acolo. Răspund pentru tot”. Fostul jucător de la FCSB și Dinamo s-a conformat: ”Gata, tată!”
MediaFlux
Avertisment de la specialiști! Accelerare a ritmului încălzirii globale
stirilekanald.ro
Mama lui Sergiu Țârnă, sfâșiată de durere după moartea tânărului. Mesajul dureros transmis polițistului criminal: ”Mi-au rupt sufletul”
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend