Momente de PANICĂ, în direct. Mirela Boureanu Vaida a solicitat DE URGENŢĂ o ambulanţă

Mirela Boureanu Vaida, prezentatoarea emisiunii "Mireasă pentru fiul meu", a solicitat de urgenţă intervenţia unei ambulanţe, în timpul ediţiei de marţi.
Romania TV
11 nov. 2014, 15:33
Momente de PANICĂ, în direct. Mirela Boureanu Vaida a solicitat DE URGENŢĂ o ambulanţă

Mirela Boureanu Vaida este însărcinată, dar de ambulanţă a avut nevoie altcineva: o concurentă care se afla în mijlocul unei crize de rinichi şi care cu greu mai putea suporta durerile. Vizibil afectată de problemele renale, tânăra devenea tot mai albă la faţă, moment în care prezentatoarea a considerat oportun să solicite colegilor săi să cheme de urgenţă o ambulanţă.

Mirela Boureanu Vaida a aflat sexul copilului. Află ce va avea frumoasa prezentatoare

„Poate că te simţi mai bine pentru că nu mai stai în pat şi te afli cu noi aici. Putem să chemăm o ambulanţă, nu este nici trafic la ora asta, va ajunge repede. Nu trebuie să se sperie ai tăi. Cel mai bine ar fi să vină ambulanţa pentru că oricât de mică ar fi o problemă, ea trebuie rezolvată. Îi rog pe colegii mei să o cheme”, a spus Mirela Boureanu Vaida, în direct.

DailyBusiness
Un profesor a făcut, anul trecut, 1,5 milioane de lei din meditații! Câți bani au declarat la ANAF, în total, cei care pregătesc elevii în particular
Spynews
Ultimă oră! Accident grav în Capitală! O mașină s-a răsturnat în urma impactului puternic
Fanatik.ro
Adevărul despre averea lui Dani Mocanu. Dezvăluirile avocatului care l-a refuzat pe manelist: „Asta afișează pe rețele sociale”
Capital.ro
Decizia luată de avocații lui Călin Georgescu. A fost deja depusă cererea la Curtea de Apel București. Neregulile invocate de aceștia
Playtech.ro
Grupa a II-a de muncă. Puncte şi spor de vechime, în 2025
Adevarul
Scandal fără precedent la Miss Universe: reprezentanta Mexicului, insultată de director. Mai multe concurente au părăsit sala
wowbiz.ro
BREAKING! Dani Mocanu, condamnat definitiv la 4 ani de închisoare cu executare pentru tentativă de omor
Economica.net
Atenție la ofertele de energie electrică pentru clienții casnici
kanald.ro
Noi detalii despre starea de sănătate a lui Horia Moculescu: Acesta este intubat și se află la ATI
iamsport.ro
Fără dubii! Radu Banciu a spus ce rezultat va înregistra Anca Alexandrescu la alegeri: ”Asta i-am transmis”
MediaFlux
Credite mai greu de obținut. Anunțul băncilor pentru finalul anului
stirilekanald.ro
El este românul care a murit în Dublin, după ce a fost înjunghiat în inimă. Victor avea doar 23 de ani
substantial.ro
Primul complex cu jocuri de cazinou din Emiratele Arabe Unite va avea conexiune rutieră cu Dubai