Nicolae Dică, după înfrângerea Stelei: Cel mai slab joc al nostru, practic n-am făcut nimic

Antrenorul secund al FC Steaua, Nicolae Dică, a declarat, duminică seară, că echipa sa a făcut cel mai slab joc cu CFR Cluj, scor 0-2, în etapa a 16-a a Ligii I.

02 nov. 2015, 06:48

CFR Cluj – Steaua 2-0. „Consider că am făcut cel mai slab joc al nostru din acest sezon. Practic, nu am făcut nimic în această seară. Le-am transmis la pauză că trebuie să avem reacţie, nu s-a putut, a fost o repriză mai slabă ca prima, nu am reuşit nimic. Sperăm să ne revenim şi să ducem echipa unde este locul…pe primul loc„, a spus Nicolae Dică la Digisport.

Citeşte şi DOLIU NAŢIONAL: Fotbal cu banderole negre în Liga 1. Rezultate, program şi clasament

CFR Cluj a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), pe Steaua, într-un meci contând pentru etapa a XVI-a a Ligii I. Golurile au fost marcate de Bruno ’32 şi Păun ’81.