21 feb. 2013, 08:17
Angajaţii Ministerului Dezvoltării au INTERZIS la concedii. Vezi motivul
Începând cu 18 februarie, angajaţii Ministerului Dezvoltării nu mai au voie să îşi ia concediu, indiferent că este vorba despre…