10 iul. 2013, 20:17
Victor Ponta: Sunt stelist şi mă bucur pentru această victorie
Premierul Victor Ponta a declarat, miercuri seară, după ce a asistat pe Arena Naţională la Supercupa României câştigată de Steaua…