18 oct. 2012, 07:19
Ponta pleacă la Belgrad, pentru discuţii cu premierul sârb şi membrii comunităţii de români
Premierul Victor Ponta va pleca, joi, la Belgrad, unde se va întâlni cu omologul său sârb, Ivica Dacic, informează Guvernul.