09 apr. 2020, 12:22
Directorul Spitalului Judeţean Focşani, contaminat cu noul coronavirus
Constantin Mândrilă, directorul Spitalului Județean de Urgență "Sf. Pantelimon" din Focşani, este contaminat cu noul coronavirus. Surse din cadrul Direcţiei…