20 ian. 2013, 18:18
Şef de poliţie din Ialomiţa, internat în spital, după ce a fost lovit cu sticla în cap
Şeful postului de Poliţie Giurgeni (Ialomiţa) a ajuns la Spitalul Bagdasar Arseni din Bucureşti după ce a fost lovit cu…