17 mai 2020, 15:55
Ludovic Orban după şedinţa de la Guvern: „Vom menţine terasele închise”
Ludovic Orban, premierul României, a declarat după şedinţa de Guvern, că terasele vor rămâne închise în perioada stării de alertă.