27 iun. 2014, 12:35
PSD: PDL îşi face propagandă pe bani publici în Arad
PDL Arad îşi face propagandă pe banii arădenilor, pregătind în acest scop o trupă de 'băieţi deştepţi', plătiţi din bani…