11 dec. 2012, 14:37
Campionatul s-a amânat până la primăvară, iar Dragomir e categoric: Sunt prea multe echipe în Liga I
Derby-ul Steaua - Astra Giurgiu (scor 2-0), disputat luni seara în Ghencea, a fost ultimul meci oficial din sezonul intern…